Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, 9 bin listeniz devleti yıkamaz

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Muhalefet göreve geldikleri gün 9 bin kişilik liste hazırlamışlar devleti yıkacakmış.” dedi.

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf
AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını yaptı.

 Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, kanaat önderi Halil Miroğlu, Gaziosmanpaşa Belediye Meclis Üyesi İsmail Selalmaz, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.

En büyük istişareyi de milletimizle yapıyoruz. 

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Önümüzde çok önemli bir seçim var. 14 Mayıs Türkiye’nin zaferi olacak. Dış güçler ve iş birlikçileri birlikte kaybedecek. Teşkilatlarımızın tüm hazırlığı buna yönelik.Her seçime büyük bir mücadele ile azimle, gayretle hazırlanıyoruz. Milletimiz terörle işbirliği yapanlara destek vermez. Muhalefet,  milletimizin kendilerine vermediği iktdarı  aralarında bölüşmeye başladı. Neymiş 9 bin liste hazırlamışlar. Devlet görevlilerinin işine geldikleri gün son vereceklermişler. Muhalefetin tek yaptığı yalan, iftira ve algı ile süreci götürme. Milletimiz bu söylem ve eylemlere pirim vermedi ve vermeyecek.Gaziosmanpaşa teşkilatımız 9 Şubat’ta il dışında seminer düzenledi. Mevlana teşkilatı olarak biz de orada olacağız.Mevlanalı komşularımızı ziyaretlerimiz sürüyor. Allah’a şükür her seçimde de sandıktan zaferle çıkmayı başarıyoruz.Mevlana mahallemizde esnaf ziyaretlerimiz sürüyor.  AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe’nin, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanımız Hasan Tahsin Usta’nın ve AK Parti Gaziosmanpaşa ilçe Başkanı Fatih Aydemir’in selamlarını Mevlana Mahalle sakinlerine ulaştırmaya devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, selamını Mevlana mahalemiz ziyaretlerinde herkese iletiyoruz..  Durmak Yok Yola Devam. 2023 seçimleri  ülkemizin ve milletimizin kaderi  bakımından gerçek anlamda bir yol ayırımı olacak. Mevlana’da sokak sokak,kapı kapı dolaşıyoruz ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Zafer her zaman inananlarındır. Mevlana Mahalle toplantımız hayırlara vesile olsun. Katılımlarınız için teşekkür ederim. Bir olalım iri olalım ve hep birlikte Türkiye olalım!”dedi.