Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, 6’lı ganyan milletimizden güvenoyu alamaz

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Cumhur İttifakı’nın adayı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın karşısına rakip çıkarmakta zorlanan muhalefet liderlerinin “6+1 ganyanı” milletimizden güvenoyu alamaz .” dedi.

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını yaptı.


Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpa ilçe yönetim kurulu üyesi  Abdulkerim Terkin, Gaziosmanpaşa Belediye meclis üyesi Bülent Tepe,  Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.
Mevlana Mahalle Başkan Yusuf Polat “AK Parti’nin 20 yıllık başarısı milleti ile beraber olmasından kaynaklanıyor. AK Parti hiçbir zaman milletle, teşkilatlarıyla, kanaat önderleriyle seçimden seçime buluşan bir parti olmamıştır. Bizi harekete geçiren seçim değil; tüm benliğimizle sarıldığımız milletimize olan  hizmet aşkıdır. Cumhur İttifakı’na karşı bir araya gelen 6 muhalefet partisinin oluşturduğu blokta, işler her geçen gün daha da karışıyor. 24 Nisan’da 3’üncü kez bir araya gelen 6 muhalefet partisi lideri, sözde Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem üzerinde uzlaşmaya varsa da bugüne kadar cumhurbaşkanı adayının ismini belirleyemedi. Parti liderleri, sadece aday kriterini belirleme üzerinde kafa yoruyor. Dünyayı etkileyen hayat pahalılığını ileri sürüp, PKK yandaşlarını da ortak ederek aday belirleyeceklerini söylediler. Öyle mi? Aziz Türk Milletine muhalefetin terörle ortaklık kurduklarını anlatıyoruz ve anlatmaya devam edeceğiz. Cumhur İttifakı’nın adayı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın karşısına rakip çıkarmakta zorlanan muhalefet liderleri yani “6+1 ganyan” milletemizden güvenoyu alamaz. Mevlanalılarla buluşmalarımıza sahada destek ve katkı veren Mevlana Mahalle teşkilat mebsuplarına, başkanlarımıza teşekkür ederim.” dedi.