Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, 28 Pazar günü mahallemiz okullarında yapılacak piknik şölenine davetlisiniz

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “28 Pazar günü saat 08-17 arası Mevlana okullarında yapılacak piknik şölenine davetlisiniz.” Dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını yaptı.

 

 

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Kayran, Halil Miroğlu, Gaziosmanpaşa belediye meclis üyesi İsmail Selalmaz, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.

 

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Toplantımız hayırlara vesile olsun. 28 Mayıs oy verme gününe kadar  daha çok çalışacağız. Her fırsatta Mevlanalıların sesine kulak vermeye gayret ediyoruz. Ev ve esnaf  ziyaretlerinde bulunarak vatandaşlarımızın isteklerini, öngörülerini yakından dinliyoruz. Hem bir eksikleri ya da ihtiyaçları olup olmadığını öğreniyor hem de sohbet ediyoruz. Mevlanalıların istek ve şikâyetleri bizim için çok önemli. Gaziosmanpaşa ve reisimiz için çalışıyoruz. Yönetim kademelerimiz asla rehavete kapılmasın. Mevlana Mahalle teşkilatının seçim süreci içerisinde bizlerden desteklerini esirgemeyen  Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, 28. Dönem milletvekili adayı Beşir Açıkça, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir, Teşkilat Başkanı AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Kayran, Halil Miroğlu, Gaziosmanpaşa belediye meclis üyesi İsmail Selalmaz, Zeynep Vurmaz Yiğit, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanlarına teşekkür ederim.28 Pazar günü saat 08-17 arası Mevlana okullarında yapılacak piknik şölenine davetlisiniz.” Dedi.