Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, 28 Ekim Cumartesi bugün 15.00’da Atatürk Havalimanındayız

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Terör devleti İsrail’in saldırılarını sürdürdüğü Gazze’ye yapılan zulmü kınıyoruz.” Dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

 Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan: İsrail eninde sonunda döktüğü kanda bogulucaktır. Buna yürekten inanıyoruz. Büyük Filistin Mitingi’nde buluşuyoruz!

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip  Erdoğan “İyi niyetimiz vardı ama iyi niyetimizi suiistimal etti. İsrail’e gitme projemiz vardı, iptal, gitmeyeceğiz.”

 

AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını Başkan Yusuf Polat başkanlığında gerçekleştirdi.

 

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkan Yardımcısı Mekin Saldıran, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Halil Miroğlu, Gaziosmanpaşa belediye meclis üyesi İsmail Selalmaz, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.

 

2024 seçimleri için “Yeniden İstanbul” programıyla seçim çalışmaları başladı.  

 

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “ Toplantımız hayırlara vesile olsun. Başkanlarım  Mekin Saldıran ve Halil Miroğlu ilçe gündemini aktardı. İsrail, bu kınamalara ve açıklamalara kulak asmadan maalesef zulmünü devam ettiriyor. İsrail tarafından ateşlenen top mermisi Lübnan sınırında bir eve isabet etti . İsrail laftan değil güçten anlar. İsrail’i yönetenlerin gözünü kan bürüdü. Bu savaşın ölüm kalım mücadelesi olduğunun farkındayız. Kadını-erkeği, genci-yaşlısı ile bu isyana katıldılar ve destan yazıyor. İsrail, Filistin topraklarındaki insan hakları ihlallerine ve savaş suçlarına bir yenisini daha ekleyerek uluslararası basın mensuplarını bile öldürüyor. İsrail’in 19 gündür bombaladığı abluka altındaki Gazze Şeridi’ndeki nüfusun yüzde 70’inin yerinden edildiği belirtildi. Hiçbir değer ve sınır tanımayan İsrail zulmünü lanetliyoruz. İşgal bitene ve tüm Filistin özgürleşene kadar duamızda desteğimizde onlarla olacak. Katılımlarınız için teşekkür ederim.” Dedi.  

Fatih Aydemir