Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, 24 Ağustos’ta AK Partinin 22’nci kuruluş yıldönümünü kutluyoruz

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “AK Parti 22’nci kuruluş yıldönümünü 24 Ağustos’ta ATO Congresium’da düzenlenecek programla kutlayacak. ” Dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını Başkan Yusuf Polat başkanlığında gerçekleştirdi.

 

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Kayran, Halil Miroğlu, Gaziosmanpaşa belediye meclis üyesi İsmail Selalmaz, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.

 

2024 seçimleri için “Yeniden İstanbul” programıyla seçim çalışmaları başladı.

 

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Mevlana toplantımız hayırlara vesile olsun. AK Parti henüz 22 yaşında! Doğrular için hep işbaşında!

Kurulduğu günden bu yana ülkemiz için vizyon ortaya koyan, Cumhuriyetimizi ileriye taşıma mücadelesinden bir an olsun ayrılmayan, kurucuları arasında Mevlana yönetimi olarak yer almaktan her zaman onur duyduğumuz AK Partimiz 22 Yaşında! AK Parti henüz 22 yaşında! Doğrular için hep işbaşında! AK Parti 21 yılı boyunca bu ülkenin her karış toprağını bereketlendirecek eser ve hizmetlere imza atmış, hayatına dokunmadık ve refahını artırmadık tek bir fert bırakmamıştır. AK Parti 22’nci kuruluş yıldönümünü 24 Ağustos’ta ATO Congresium’da düzenlenecek programla kutlayacak. 7 Ekim’deki kongre sonrası il ve ilçelerde meclis üyeleri ve belediye başkanları tespitleri yapılacak. AK Parti’de Ağustos sonuna kadar belediye başkan adayı olmak isteyen ilçe başkanlarının istifaları alınacak. Kasım başında belediye başkan adaylığı başvuruların alınması, ardından temayül yoklaması yapılması ve kasım ayı bitmeden AK Parti’nin belediye başkan adaylarını açıklaması bekleniyor. Mahallemizde vefat edenler için komşularımıza taziye ziyaretleri gerçekleştirdik. Belediyemizin mahallemize yaptığı hizmet ve eserler için komşularımız memnuniyetlerini bildirdi. Meclis üyesi başkanımız İsmail Selalmaz belediyemizin hizmetleri hakkında sunum yaptı. Başkan Halil Miroğlu ilçe gündemini duyurdu. Katılımlarınız için teşekkür ederim.” dedi.