Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, 21 yıldır partimize atılan iftiraları milletimiz red etti

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Öyle bir kazandık ki hiçbir kimse kaybetmedi. Emeği geçen her partilimize teşekkür ederim.” Dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını yaptı.

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Kayran, Halil Miroğlu, Gaziosmanpaşa belediye meclis üyesi İsmail Selalmaz, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat  ”Toplantımız hayırlara vesile olsun. Türkiye Cumhuriyeti bu sene 100’üncü yılını dolduruyor. İnşallah hep beraber 29 Ekim’de 100’üncü yılımızın kutlamalarını yapacağız. Türkiye, belki de tarihinin en kritik, en önemli seçimine gitti. Dolayısıyla teşkilatlar, partiler herkes yoğun çalışma içerisine girdi. Başbakanlık sevdaları, birilerinin bu veya şu sevdaları suya düştü. Evet; ekonomide sıkıntılar var. Evet deprem oldu, pandemi oldu ama bu işi çözerse Cumhur İttifakı çözer. Bu işi çözerse Recep Tayyip Erdoğan çözer. Partilerimiz, teşkilatlarımız olarak hızlı bir şekilde 2024 programlarımıza başladık. Seçime iyi hazırlanıp disiplinli şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Vatandaş bizden memnun, hükümetin, iktidarın yaptıklarından memnun. Tabi 21 yıllık muhalefetin hep  bir yalan süreci var.  21 yıldır söylenen yalanları  hep duyuyor ve yolumuza devam ediyoruz. Doğru ve başarılı işler yapıyoruz. Mevlana mahallesi olarak sandık öncesi ve sandıklarda başarılı olduk. Öyle bir kazandık ki hiçbir kimse kaybetmedi.  Emeği geçen her partilimize teşekkür ederim.” Dedi.