Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat: 1 Mayıs İşçi Bayramı, binlerce vatandaşın katılımıyla kutlandı

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Kutlamaların başladığı alanda ve diğer noktalarda geniş güvenlik önlemleri alındı.” Dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, Gaziosmanpaşa Belediye meclis üyesi ve encümeni İsmail Selalmaz, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri, Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “1 Mayıs kutlamaları bazı bölgelerde katılımcılar tarafından şarkılar ve türküler eşliğinde halay çekerek kutlama yapmış olsa da  her zaman olduğu gibi gaye 1 Mayıs Bayramı etkinliğini kutlamak olmadığı, bölücü yıkıcı faaliyet ve gösteriler  1 Mayısa gölge düşürdü. Seçim gündemini  hep birlikte istişare ettik. Eksikliklerimiz ve varsa hatalarımız düzelteceğiz. Sandığa gitmeyen ve boş kullanan AK Parti seçmenlerine ulaşacağız. Seçmenlerin mesajını aldık. Bizler nerede hata yaptık ve komşularımızı kırdık ise barışmasını da biliriz. 31 Mart Yerel Seçimlerinde seçmenlerimizin uyarılarını aldık kabul ettik! Seçmenimiz ne derse kabulümüz. Eksiklik, hata varsa  biz de! emeklimize de, piyasa fiyatlarından rahatsızlık duyan seçmenlerimizi memnun edeceğiz. Toplantımız hayırlara vesile olsun. Ziyaretlerimiz daha güçlü hız kesmeden sürecek. Öne çıkan aşağıdaki hususları  istişare ettik. Genel Başkanımız Dünya Lideri son sözü söyledi. “Biz bitti demeden bu iş burada bitmez. “dedi.