Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

BAŞKAN USTA’DAN GAZİOSMANPAŞA’YA BUZ PATENİ PİSTİ VE KOŞU PARKURU MÜJDESİ

Gaziosmanpaşa’nın başarılı sporcuları ve kulüp yöneticileri ile bir araya gelen Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, ilçeye buz pateni pisti ve koşu parkuru kazandıracaklarını müjdeledi.

Gaziosmanpaşa’nın başarılı sporcuları ve

Gaziosmanpaşa’nın başarılı sporcuları ve kulüp yöneticileri ile bir araya gelen Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, ilçeye buz pateni pisti ve koşu parkuru kazandıracaklarını müjdeledi.

Spora ve sporcuya her daim destek olmayı sürdüren Gaziosmanpaşa Belediyesi, düzenlediği programda ilçedeki sporcuları buluşturdu. Gaziosmanpaşa Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen programa, Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Gaziosmanpaşa Belediyesi Spor Kulübü’nün voleybol, basketbol, karate branşlarında derece yapan sporcuları ve antrenörleri ile ilçede faaliyet gösteren spor kulüplerinin başarılı sporcuları, yöneticileri ve aileler katıldı. Programda sporcuların talep ve önerilerini dinleyen Başkan Usta, ilçede devam eden ve planlanan spor yatırımları hakkında bilgiler verdi. Sporcu gençlere müjdeler veren Usta, programın ardından sporcularla hatıra fotoğrafı çektirdi. Öte yandan Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından katılımcılara hediye takdimi yapıldı.

“HERKESİN, HER YAŞTA, HER ORTAMDA EN AZ BİR SPOR DALIYLA UĞRAŞMASINI SAĞLAMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Programda sporculara hitap eden Başkan Usta, “Şehrin spora eğilimini kazandırmaya, herkesin, her yaşta, her ortamda en az bir spor dalıyla uğraşmasını sağlamaya çalışıyoruz. Siz yeter ki bir spor dalıyla uğraşmak, çalışmak, başarılı olmak istiyoruz, deyim. Biz her zaman sizin spor alanındaki ihtiyaçlarınızı karşılamaya, yeni mekanları oluşturmaya çalışıyoruz. Gaziosmanpaşa’da spor yapan, hedefi olan her sporcu kardeşimizin maddi, manevi yanındayız. Sporcularımıza, elimizden ne geliyorsa gönülden destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

“HEM BUZ PATENİ PİSTİ HEM DE KOŞU PARKURU, GAZİOSMANPAŞA’MIZA HAYIRLI OLSUN”

Sporculara, ilçeye en çok yapılmasını istedikleri spor alanlarını soran Usta, ilk iki sırada buz pateni pisti ve koşu parkuru çıkması üzerine “Şu anda Gaziosmanpaşa Yüzme Havuzu’nun bulunduğu yerde tenis kortları yapıyoruz, 2 adet futbol sahası yapıyoruz. Onun yanında bir adet de buz pateni pisti planlıyoruz. Öte yandan şu anda Millet Bahçemizde bakım, onarım yapılıyor. İçerisinde muazzam bir kır düğün salonu, kütüphane, yürüyüş yolları, bisiklet yolları, macera parkı ve koşu parkuru olacak. Dolayısıyla bu isteği de böyle değerlendirmiş olacağız. Hem buz pateni pisti hem de koşu parkuru, Gaziosmanpaşa’mıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.