Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Usta, Polat ailesinin nikah şahidi oldu

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “Mevlana Mahalle başkanımız Yusuf Polat’ın kızı Hayrunnisa’nın nikah şahitliğini yaptık. Çiftlere bir ömür boyu mutluluklar temenni ederim.” dedi.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan

 Mevlana Mahalle başkanı Yusuf Polat’ın kızı Hayrunnisa ve Okan Çoban hayatlarını birleştirdi.

 

Mevlana Mahalle başkanı Yusuf Polat’ın kızı Hayrunnisa Polat ve Okan Çoban’ın nikah törenlerine Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Cemil Keskin, AK Parti Gaziosmanpaşa teşkilat kademeleri, Mevlana Mahalle teşkilatı, Polat ve Çoban ailelerinin akraba ve dostları katıldı.

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Hayırlı bir iş için toplandığımız mekanlarından birinde böyle güzel bir toplulukla böyle bir hayırlı işe birlikte şahadet etmek için bizleri bir araya getiren cenabı Hak’ka hamd ediyorum. Her işte olduğu gibi bilhassa evlenme ve nikah akdinde biricik örneğimiz Peygamber Efendimize (S.A.V.) selatü selam ederim. Bizim kültürümüzde sevinçler paylaşılınca çoğalır, üzüntüler paylaşılınca azalır. Biz burada kızım Hayrunnisa Polat ve Okan Çoban’ın nikah akdi törenlerinde mutluluklarını paylaşmak üzere bir araya geldik. Evlenmek Hz. Adem’den bu yana peygamberlerin sünneti, Cenabı Hakk’ın da bir emridir. Bugün burada gerçekleştirdiğimiz nikah törenimize katılım sağlayan  Gaziosmanpaşa Belediye Başkanımız Hasan Tahsin Usta’ya, Sultangazi Belediye Meclis Üyemiz Cemil Keskin kardeşime, uzaktan yakından katılım sağlayan AK Parti Gaziosmanpaşa teşkilat kademeleri değerli mensuplarına, Mevlana Mahalle teşkilatı arkadaşlarıma, Polat ve Çoban ailelerinin akraba ve dostlarına, katılım sağlayan herkese teşekkür ederim.” Dedi.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “AK Parti Gaziosmanpaşa, Mevlana Mahallesi Mahalle Başkanı Yusuf Polat’ın kızı Hayrunnisa Polat ve Okan Çoban çiftinin nikah akdine şahitlik ettik. Polat ve Çoban ailelerini tebrik ediyor, genç çiftimize iki cihanda mutluluklar diliyorum.” Dedi.