Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Usta, Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “Bizleri bir Kurban Bayramı’na daha sağlıkla, huzurla ve esenlikle kavuşturan Rabbimize hamdüsena ediyorum.” dedi.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan

 Bayramların toplumsal birlikteliğin yaşandığı mübarek günler olduğunu ifade eden Başkan Hasan Tahsin Usta’nın Kurban Bayramı Mesajı 
                           

Kıymetli hemşehrilerim; birlikte bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her birinizin bayramını ayrı ayrı tebrik ediyor, ailelerinizle ve sevdiklerinizle birlikte iyi bayramlar geçirmenizi diliyorum. Bir Kurban Bayramına daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kurban Bayramı’nın ayrılmaz bir parçası olan Hac farizasını yerine getirmek üzere kutsal topraklarda bulunan vatandaşlarımızın ibadetlerinin kabul olmasını Allah’tan diliyorum. Kestikleri kurbanlarının da kabul olmasını Allah’tan temenni ediyorum. Bayramlar, vefanın sırrı, hatırlamanın ve sadakatin zenginliğini, tanışmanın, kaynaşmanın derin anlamını yaşadığımız ve yaşattığımız eşsiz zamanlardır. Dargınlıkların, kırgınlıkların unutulduğu ve ferdi sevinçlerin müşterek mutluluklara dönüştüğü bu müstesna bayram günleri, daha çok kucaklaşmak ve kaynaşmak için önemli birer fırsattır.Bu mübarek günlerin hepimize hayırlar getirmesi ve kurbanlarımızın kurtuluşa vesile olmasını diliyorum. Bizleri bir Kurban Bayramı’na daha sağlıkla, huzurla, esenlikle kavuşturan Rabbimize hamdüsena ediyorum. Medeniyetimizden, kültürümüzden ve inançlarımızdan kutladığımız bayramları, çocuğundan yaşlısına tüm insanlarımızın sevinç günleri haline dönüştüren geleneklerimizi özellikle yaşatan herkese şükranlarımı sunuyorum. Bayramları yakın çevrelerinden başlayarak tüm mazlumların ve mağdurların yüzlerini güldürecek hayırlara vesilesi kılan kardeşlerimizi, Gaziosmanpaşalı hemşerilerimin bayramını tebrik ediyorum. Bayramlar birliğimizi, beraberliğimizi, ezeli ve ebedi kardeşliğimizi hatırladığımız mübarek günlerdir. Kurban Bayramımızın ailelerimize, milletimize, İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini dileriz. Hayırlı bayramlar Gaziosmanpaşa.  Kurban Bayramımız Mübarek Olsun.” Dedi.