Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Usta, Kazım Karabekir ve Mevlana Mahallelerinde “Sevgi Yürüyüşü” yaptı

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “Kadim şehrimiz İstanbul, kaybolan yıllardaki belediyecilik anlayışını AK Parti yönetimleriyle yeniden kazanacak.” Dedi.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan

Teravih bitimi Mevlana sokaklarında büyük sevgi yürüyüşü yapıldı.

Mevlana teşkilatı ve ilçe başkanlığının düzenlediği sevgi yürüyüşü coşkulu oldu. 7’den 70’şe katılımın sağlandığı sevgi yürüyüşünde mahalle sakinleriyle kalpten kalbe köprü kuruldu. AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat’ın organize ettiği “Sevgi Yürüyüşü” ramazan gecelerine coşku getirdi. Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Ve Adayı Hasan Tahsin Usta ile AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir’inde katılım sağladığı sevgi yürüyüşü Kazım Karabekir de başlayıp Mevlana Huzur Meydanında sonlandırıldı.

 

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Ve Adayı Hasan Tahsin Usta “İnandığımız yolda, büyük bir coşkuyla yürümeye devam edeceğiz, durmayacağız, yorulmayacağız! Hep birlikte gönül köprüleri kurup 31 Mart’ta Büyük İstanbul Zaferi’ne imzamızı atacağız! Kazım Karabekir ve Mevlana Mahallelerinde  Sevgi Yürüyüşü yaptık. Bu mübarek gecelerin en güzel ihyası; iftar sonrasında bir dost meclisinde, kardeşlik muhabbetine dalmaktır. Bu akşam, Cumhur İttifakı paydaşımız MHP İlçe Teşkilatı ve AK Parti teşkilatının birlikte düzenlediği Cumhur İttifakı olarak sevgi yürüyüşümüzü sürdürdük. Birliğimizin ve beraberliğimizin daim olmasını temenni ediyorum. Bizim istikbale dair hayalimiz, gelecek yüzyılı Türkiye Yüzyılı kılmak gibi bir ahdimiz var. Bu ideal için mahalle mahalle, sokak sokak, kapı kapı gezecek gönlümüzden bütün gönüllere yollar inşa edeceğiz. İlçemizin istihdamına katkıda bulunarak değer sağlayan tüm iş insanlarımızı ve emekçi kardeşlerimize ziyaretlerimiz sürüyor.  “Firavuna karşı olmak yetmez, Musa’nın yanında olmak gerekir.” Bu sefer mikrofonumuzu Gaziosmanpaşalı gençlerimize uzatarak Farika Kitaplı Kahvelerimiz hakkında neler düşündüklerini ve hizmetlerimizden nasıl faydalandıklarını sorduk. İstanbul kendisine sevdalı olup hizmet edeni de unutmaz, gözü İstanbul harici her yerde olup hatırlamıyorum diyeni de unutmaz.” Dedi.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “31 Mart zaferimizin ayak sesleri bugünde Gaziosmanpaşa’mızın sokak ve caddelerinde duyuldu.”

Sevgi Yürüyüşü, Kazım Karabekir – Mevlana

Resim

Resim

Resim

Resim