Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Usta, Kazım Karabekir Mahallesi Taziye Evini hizmete açtı

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “Doğum kadar ölümünde gerçek olduğu inancımız gereğidir.” dedi.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan

 Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından Kazım Karabekir Mahallesi’ne taziye evi açıldı.

 

Gaziosmanpaşa Kazım Karabekir Mahallesi taziye evi açılışına Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Kazım Karabekir Mahalle Muhtarı Muharrem Polat, belediye başkan yardımcıları, Selim Bilmen, Ali Çağrıcı, belediye meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, Kazım Karabekir Mevlana Spor Kulübü Başkanı Murat Elçi, spor kulübü başkan ve yöneticileri ve Kazım Karabekir mahalle sakinleri katıldı.

Kazım Karabekir Mahalle Muhtarı Muharrem Polat “Belediyemizden mahallemize taziye evi istedik. Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta açılışını yapacağımız alanı bizlere tahsis etti. Hayır sever vatandaşların katkılarıyla bu eser meydana geldi ve bugün hep birlikte açılışını yapıyoruz. Bu eser Kazım Karabekir Mahallemize ve sakinlerine hayırlı uğurlu olsun. ” Dedi.

 

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin UstaHer birimizin birbirine güç verdiği, dayanışmanın ve umudun bir arada olduğu bir yer olması dileğiyle açılışını gerçekleştirdiğimiz Taziye Evimiz komşularımıza ve ilçemize hayırlı olsun. Hemşehrilerimizin en büyük isteklerinden birini daha yerine getirmenin mutluluğu içindeyiz. Bize iletilen en büyük isteklerden biri de taziye eviydi. İhtiyaca göre talepleri bir bir karşılıyoruz. Kazım Karabekir Mahallesi taziye evi burada hizmete giriyor. Hemşehrilerimizin talepleri için açılışlarımız sürecek. Yakınlarını kaybeden hemşehrilerimizin acısını paylaşmak isteyen Kazım Karabekirliler yılın her mevsiminde hava şartlarından etkilenmeden burada bir araya gelebilecek. Biz de belediye olarak zor günlerinizde de hep yanınızda olacağız. Burayı kütüphane gibi de kullana bilirsiniz. Her türlü desteği veririz. Doğum kadar ölümünde gerçek olduğu inancımızdan kaynaklanıyor.  Taziyelerin kültürümüzde önemli yer aldığı bir gerçektir. Kazım Karabekir Kültür Merkezimizde açılışını yaptığımız Taziye Evi Siz saygı değer mahalle sakinlerine hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.