Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Usta kadir gecemiz mübarek olsun

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “Gaziosmanpaşalıların, Tüm İslam âleminin mübarek Kadir Gecesi’ni tebrik eder ve Ramazan Bayramı’na kavuşmayı niyaz ediyorum.”

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan

 ’Kadir gecesi, bin aydan daha hayırlıdır.’ 

Kadir Suresi – 3

 

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “Allah’ım! Gecemizi bin aydan hayırlı kıldığın gibi; ömrümüzü de bin ömürden hayırlı kıl. Kadir Gecesi’nin kadrini bilmek ve gönül diriliğinde olabilmek dua ve niyazıyla. Kadir gecemiz mübarek olsun. Ramazan-ı Şerif’in son günlerindeyiz, rahmet ve bereket kapıları kadar açılmıştır. Bu zamanlarda, yaralarımıza derman olmasını umduğumuz mübarek Kadir Gecesi’ne kavuşmanın da huzuru içindeyiz.

 

Kadir Gecesi, huzurun, esenliğin ve ihlasın bahşedildiği gecenin adıdır. Bu müstesna geceyi fırsat olarak görmeliyiz. Yaralarımızın şifa bulması ve depremzede kardeşlerimizin huzura kavuşması için Allah’a yakarışta bulunalım. Filistin halkı ve dünyanın birçok noktasındaki zulüm altındaki kardeşlerimiz için de dualarımızı eksik bırakmayalım.

 

Gaziosmanpaşalıların, Tüm İslam âleminin mübarek Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor ve Ramazan Bayramı’na kavuşmayı niyaz ediyorum.”