Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Usta, İki hafta Süren Bosna Hersek Eğitim ve Kültür Turu Tamamlandı

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “Türk öğrencilerine Saraybosna’da sertifikalarını verdik” dedi.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan

 Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta İki hafta süren Bosna Hersek Eğitim ve Kültür Turumuz sona erdi. 15 gün boyunca eğitimlerine devam eden öğrencilerimiz, aynı zamanda kültür gezileri ve çeşitli sportif faaliyetler ile keyifli vakit geçirdiler. 15 günün sonunda programı başarı ile tamamlayan öğrencilerimize sertifikalarını teslim ettik.Sevgili öğrencilerimize eğitim hayatları boyunca başarılar diliyorum!Bosna-Hersek’te düzenlemiş olduğumuz eğitim kampını başarıyla tamamlayan öğrencilerimize, dün gerçekleştirilen programda Türkiye Saraybosna Büyükelçisi Sayın Sadık Babür Girgin ve Saraybosna Eğitim Geliştirme Vakfı Başkanı Sayın Hasan Topaloğlu’nun katılımıyla gurur ve mutlulukla sertifikalarını takdim ettik.Uluslarası Saraybosna Üniversitesi” dedi.

 Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta sözlerini şöyle sürdürdü “Daha iyi yollar, daha güzel bir gelecek için birlikte ilerliyor, ilçemizi daha konforlu ve güvenli kılmak için hep birlikte çalışıyoruz. Sokaklarımıza yaptığımız son asfalt çalışmasıyla birlikte hem güvenli hem de estetik bir sürüş deneyimi sunuyoruz. Gaziosmanpaşa için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Yeni Mahalle, 509. Sokak

Büyük bir heyecanla size harika bir haberimiz var! Şemsipaşa Mahallesi 1.Sokak parkımızın zemini yenileniyor ve çok daha eğlenceli bir oyun alanı haline geliyor!

Esnafın alın teri, Rabbimin rızık kapısıdır. Mübarek Cuma gününde tüm esnaflarımıza bereketli kazançlar ve bol müşteriler diliyorum.

Muay Thai Avrupa Şampiyonası’nda göstermiş oldukları mücadele ile bizleri gururlandıran genç sporcularımızı belediyemizde misafir ettik.

Siz değerli vatandaşlarımızın daha rahat ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilmesi için düzenlemiş olduğumuz ve şehir içi ulaşımı daha kolay hale getirdiğimiz ring seferlerimizle ilgili A Haber mikrofonuna konuştuk.

Pençe-Kilit harekat bölgesinde şehit olan kahraman Mehmetçiğimiz Piyade Uzman Çavuş Ali Demir’e yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyorum.

Milletimizin başı sağ olsun.

Küçükköy Yüzme Havuzu ve Fitness Merkezi ile daha enerjik, daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşamın kalbi Gaziosmanpaşa’da atmaya devam ediyor.” dedi.