Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Usta, Gaziosmanpaşa’yı sil baştan yeniliyoruz

Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “Gaziosmanpaşa genelinde devam eden kaldırım bakım ve yenileme çalışmalarıyla sokak ve caddelerimizi yayalar için daha güvenli hale getiriyoruz.” dedi.

Belediye Başkanı Hasan Tahsin

 Deprem gerçeğini dikkate alan tek başkan!


Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta  “Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Osman Aşkın Bak’ın başkanlığında AK Parti İstanbul İl Başkanlığımızca düzenlenen Belediye Başkanları toplantısında bir araya geldik. Sayın Bakanımıza ilimize ve ilçelerimize vermiş olduğu destekler için teşekkürlerimi sunuyorum. Gaziosmanpaşa genelinde devam eden kaldırım bakım ve yenileme çalışmalarıyla sokak ve caddelerimizi yayalar için daha güvenli hale getiriyoruz. Bugün belediyemizde AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Muhammet Şirin’i misafir ettik. Kendisine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Bugün belediyemizde AK Parti Kağıthane İlçe Başkanı Serkan Cantürk’ü belediyemizde misafir ederek, ilçemizde geliştirdiğimiz kentsel dönüşüm çalışmalarını tümüyle ele aldığımız “Bir Şehrin Dönüşüm Öyküsü“ kitabımızı hediye ettik. Nazik ziyaretlerinden ötürü kendisine teşekkür ederim. Bilgi Evlerimizde yaz boyunca Kur’an eğitimi alan öğrencilerimizin Kur’an Merasimi Töreni’ne katılarak, duygu dolu anlara şahitlik ettik. Emeği geçen tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve bu özel günümüzde yanımızda olan değerli misafirlerimize en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Heyecan verici güncelleme: Millet Bahçemizdeki çalışmalar hız kesmeden devam ediyor! Genişleme ve geliştirme projelerimizle doğayı ve toplumu bir araya getiren Gaziosmanpaşa Millet Bahçesi; herkes için daha fazla yeşil alan, aktivite seçeneği ve huzurlu bir kaçış noktası olmaya devam edecek. Öğrencilerimiz Gaziosmanpaşa Deney yap Teknoloji Atölyesi Yaz Okulu’nda 4 farklı alanda 3 haftalık eğitimlerinin ardından projelerini sergilediler. Depremi unutmadık! Unutturmayacağız. Kensel Dönüşüme devam!

 Bugün belediyemizde misafir ettiğimiz kıymetli;

İlçemizde geliştirdiğimiz kentsel dönüşüm çalışmalarını tümüyle ele aldığımız “Bir Şehrin Dönüşüm Öyküsü“ kitabımızı hediye ettiğimiz, AK Parti Kağıthane İlçe Başkanı Sn. Serkan Cantürk’e,

Belediyemizde önceki dönem görev yapmış olan Park ve Bahçeler Müdürümüz Sn. Evren Tabak ve ailesine,

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Özgür Yiğit ve Başhekim Yardımcısına,

AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Muhammet Şirin’e nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum.”