Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Usta, deprem bölgesine gönderilen ihtiyaç ürünleri belediye atölyesinde üretiliyor

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “Mobil mutfak ve fırınımız vatandaşlarımıza deprem coğrafyasında hizmet vermeye devam ediyor” dedi.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan

 İzmit (Kocaeli) Valisi Sayın Seddar Yavuz ile istişare ederek deprem zedelerin sorunlarını çözmeye çalışıyoruz.


Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin UstaDeprem bölgesinde bulunan Mobil Fırın ve Mobil Mutfak araçlarımız ile vatandaşlarımıza sıcak yemek ve günde 10.000 ekmek ikramında bulunuyor, evlerindeki sıcak aile ortamında hissetmelerine bir nebze de olsa katkı sağlamaya çalışıyoruz. Birlik ve beraberliği sağlayan sofralarımız eksilmesin diye mobil mutfak ve fırınımız vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam edecek.

2013-2016 yılları arasında Gaziosmanpaşa Belediyemizde görev yapan ve Hatay’ın Hassa ilçesinde görevini sürdürmekte olan Zabıta Memurumuz Serdar İNCE’nin yaşanan deprem felaketinde eşi ve 3 evladı ile birlikte vefat ettiğini öğrenmiş bulunmaktayım. Kederli ailesine ve çalışma arkadaşlarıma sabır ve başsağlığı, değerli iş arkadaşımız ve ailesine Allah’tan rahmet diliyorum.Gaziosmanpaşa Belediyesi olarak Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesine kurduğumuz deprem koordinasyon merkezini ziyaret ederek, çalışmaları yerinde takip ettik.