Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Usta ”Çay Saati” Programında Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, “Başkanla Çay Saati” programı kapsamında Sarıgöl Kent Konutları sakinlerinin talep ve önerilerini dinledi.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan

 “Başkanla Çay Saati” buluşmalarının ilki Sarıgöl Kent Konutları’nda yapıldı. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada vatandaşlar, talep ve önerilerini doğrudan Başkan Usta’ya iletme imkanı buldu. Başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin de hazır bulunduğu programda Başkan Usta, taleplerin değerlendirilerek en hızlı şekilde çözüme kavuşması için çalışacaklarını söyledi. Programda Gaziosmanpaşa Belediyesi Sanat Akademisi de site sakinlerine müzik ziyafeti sundu.


“ÇALIŞMALARLA İLGİLİ SİZLERLE MÜTALAADA BULUNMAK VE SİZLERİ DİNLEMEK İÇİN GELDİK”

Programda site sakinlerine hitap eden Başkan Usta, “Buradaki maksadımız, hem sizlerle hasbihal etmek hem de ilçemizi ilgilendiren, mahallemizi ilgilendiren hatta İstanbul’u ya da Türkiye’yi ilgilendiren, bize katkı sağlayacağınız tespitleriniz, önerileriniz olabilir. Onları paylaşmak, mahallemizdeki gelişmelerle ilgili, yapılan çalışmalarla ilgili sizlerle mütalaada bulunmak ve sizleri dinlemek için geldik. Burada bu işin sorumluları, yöneticileri, bizim bu mahalleden sorumlu başkan yardımcımız var, mahalleden sorumlu meclis üyemiz var. Hep birlikte sizleri dinlemek, kaynaşmak ve varsa bizlere öneri, tavsiye bunları sizlerden almak için geldik. Burada bulanan arkadaşlar, önerilerinizi not alacaklar. Biz de üzerimize düşeni değerlendireceğiz” dedi.