Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Usta, Afyonkarahisar teşkilat seminerimiz verimli geçti

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “ Gaziosmanpaşa belediyesi ve AK Parti teşkilat kademeleri olarak hizmetlerimiz sürecek” dedi.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan

 

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu Afyon Kampı’nda yol ve dava arkadaşlarımızla bir araya geldik.

 

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “Belediye bahçemizde yuvasız kuş kalmadı. Engelsiz Yaşam ve Dayanışma Merkezi’nde Görsel Sanatlar eğitimi alan özel öğrencilerimiz ve üniversite öğrencisi yaşıtları,  birlikte kuş yuvaları hazırlayarak hem Belediye Bahçemizi hem de gönlümüzü renklendirdi. Heyecanla beklediğiniz yaz dönemi kayıtlarımız başladı. Başvuruların yalnızca “online” alınacağı kayıt dönemi, 12 Haziran – 23 Haziran tarihleri arasında devam edecektir.

 

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta sözlerini şöyle sürdürdü “Sağlam temeller üzerine inşa edilmiş bir şehrin yolu kentsel dönüşümden geçer. A Haber mikrofonuna Gaziosmanpaşa’da gerçekleştirdiğimiz, geliştirdiğimiz ve devam ettiğimiz kentsel dönüşüm süreci hakkında bilgi verdik. Gaziosmanpaşa ve tüm İstanbul için kentsel dönüşümün önemini bir kez daha vurgulayarak, komşularımız için dirençli bir şehir inşa ediyoruz.

Dün akşam Nilgün ve Melih Usta ailesinin kıymetli evlatlarının sünnet merasimine katıldık.

Rabbim damatlıklarını da göstersin, vatanımıza ve milletimize hayırlı evlatlar olmayı nasip etsin inşallah.

2023 yılı Ziraat Türkiye Kupası Finali’nde Fenerbahçe ile Başakşehir karşılaşması sonucu kazanan @fenerbahce 

Sarı Lacivert renklere gönül vermiş tüm taraftarları ve #Fenerbahçe camiasını gönülden tebrik ediyor, Avrupa kupalarında başarılar diliyorum.

Pençe Kilit harekat bölgesinde şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Cem Ahmet Kaya ve Piyade Uzman Çavuş Halil Şahin’e Allah’tan rahmet, memleket sevdası üzere ter döken tüm askerlerimize muvaffakiyetler diliyorum.

Aziz milletimizin başı sağ olsun.

Ülkemizde ve dünyanın dört bir yanında ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatan, insanlığa umut olma görevini layıkıyla yerine getiren Kızılay’ın 155. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.

Bu hilal sizinle var. İyi ki varsın Kızılay!

Yol arkadaşlarımız mutluysa, bizlerde mutluyuz anlayışıyla teşkilat üyelerimizin moral ve motivasyonunu artırmaya yönelik dün akşam düzenlenen ”Sıra Gecesi” organizasyonunda bir araya geldik. 

AK davaya gönül vermiş yol arkadaşlarımızla yeni zaferlere hep birlikte yürüyeceğiz!

İnandığımız yolda; danışarak, istişare ederek ve gönüller inşa ederek emin adımlarla ilerliyoruz.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu Afyon Kampı’nda değerli dava arkadaşlarımızla Danışma Meclisi’nde bir araya geldik.

İnancımız ve kararlılığımızla milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz!

Gaziosmanpaşa genelinde devam eden ağaçlandırma, peyzaj ve çiçek ekim çalışmalarımız ile birlikte oksijen kaynaklarımızı arttırarak ilçemizi güzelleştirmeye devam ediyoruz.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu Afyon Kampı’nda yol ve dava arkadaşlarımızla bir araya geldik. “ dedi.

Cumhurbaşkanımız Sayın @rterdogan öncülüğünde girmiş olduğumuz Türkiye Yüzyılı birlik ve beraberliğimizin, azim ve istikrarımızın, aziz milletimize hizmetin yılı olacak.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu Afyon Kampı’nda yol ve dava arkadaşlarımızla bir araya geldik. 

Cumhurbaşkanımız Sayın @rterdogan öncülüğünde girmiş olduğumuz Türkiye Yüzyılı birlik ve beraberliğimizin, azim ve istikrarımızın, aziz milletimize hizmetin yılı olacak.