Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Usta, adaylarımızla istişare ettik

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “ Zafere giden yolda adaylarımıza başarılar dilerim.” Dedi.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan

Gaziosmanpaşa’da 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlere iki aydan az kala hem İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) hem de ilçe belediyesine yüz on beş sayılarında  başvuru yapıldı.

 

Prosedürleri tamamlayarak başvurusu olumlu sonuçlanan aday adaylarının heyecanlı bekleyişi sürerken AK Parti meclis üyesi listelerinin 20 Şubat’a kadar açıklanması bekleniyor.

 

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “AK Parti Gaziosmanpaşa Meclis Üyelerimiz ve Meclis Üyesi Aday Adaylarımız ile bir araya gelerek istişare toplantımızı gerçekleştirdik. Onun ötesinde de şöyle bir çalışma da yapıyoruz. Özellikle meclis üyelerimizle alakalı ilçemizde, bulunduğu yerlerde sevilen, bilinen, kanaat önderi durumunda ve konumunda olan kişilere de biz ulaşıyoruz, teklifte bulunuyoruz, bulunmaya da devam edeceğiz. Dolayısıyla bunların da aday adaylıkları söz konusu olabiliyor. Bu arkadaşlarımızdan da inşallah faydalanacağız. Amacımız meclis üyesi aday adaylıkları için o ilçemize ilave artı bir oyu kim getirecekse, bizim AK Parti kriterlerimize de uygun olacak şekilde aday adaylarını aday olarak belirlemek partimizin ilkeleri arasında duruyor. 31 Mart Zaferi’ne giden yolda tüm adaylarımıza Rabbimden yol açıklığı ve muvaffakiyetler diliyorum. “dedi.