Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Usta, 394 Eseri sizlerle başardık ve 99 Eseri Daha Birlikte İnşa Edeceğiz

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “Kadim şehrimiz İstanbul, kaybolan yıllardaki belediyecilik anlayışına Murat Kurum başkanımızla kavuşacak!” Dedi.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı ve Adayı Hasan Tahsin Usta, seçim kampanyasına destek ve katkı veren Gaziosmanpaşalılara teşekkür etti.

 

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Ve Adayı Hasan Tahsin Usta “Hizmetin en iyisi Gaziosmanpaşa’ya, Gaziosmanpaşalılara yapılandır! 7’den 70’e tüm komşularımızın faydalandığı, ilçemize kazandırdığımız yenilikçi ve modern yeşil donatı alanları ile Gaziosmanpaşa bir başka güzelsin. İnandığımız yolda, büyük bir coşkuyla yürümeye devam edeceğiz, durmayacağız, yorulmayacağız! Hep birlikte gönül köprüleri kurup 31 Mart’ta Büyük İstanbul Zaferi’ne imzamızı atacağız! Gaziosmanpaşa’nın  Mahallelerinde  “Sevgi Yürüyüşü” yaptık. Bu mübarek gecelerin en güzel ihyası; iftar sonrasında ve dost meclislerinde bulunduk. Kardeş olduk.  Kardeş muhabbetleri yaptık.   İnandığımız yolda, büyük bir coşkuyla yürümeye devam edeceğiz, durmayacağız, yorulmayacağız! Hep birlikte gönül köprüleri kurup 31 Mart Pazar  yarın  Büyük İstanbul Zaferi’ne sizlerle hep birlikte imzamızı atacağız! Oylarımızı Gaziosmanpaşa’nın Usta’sına ve İstanbul’un Muradı Murat Kurum başkanımıza vereceğiz. Cumhur İttifakı olarak Gaziosmanpaşa sokaklarında hep birlikte sevgi yürüyüşümüzü yaptık. Birliğimizin ve beraberliğimizin daim olsun ve hiç bitmesin. Bizim istikbale dair hayalimiz, gelecek yüzyılı Türkiye Yüzyılı kılmak gibi bir ahdımız var. Bu ideal için mahalle mahalle, sokak sokak, kapı kapı gezerek gönlümüzden bütün gönüllere yollar inşa ettik ve etmeye devam edeceğiz. İlçemizin istihdamına katkıda bulunarak değer sağlayan tüm iş insanlarımızı ve emekçi kardeşlerimize ziyaretlerimiz her daim sürecek.  “Firavuna karşı olmak yetmez, Musa’nın yanında olmak gerekir.” ‘394 Eseri sizlerle başardık ve 99 Eseri Daha Birlikte İnşa Edeceğiz.’ Bu sefer mikrofonumuzu Gaziosmanpaşalı gençlerimize uzatarak Farika Kitaplı Kahvelerimiz hakkında neler düşündüklerini ve hizmetlerimizden nasıl faydalandıklarını sorduk. Gençlerimiz mutlu ve huzurlu! İstanbullular kendisine sevdalı olup hizmet edeni de etmeyeni de unutmaz, gözü İstanbul harici, her yerde olup hatırlamıyorum diyeni de unutmaz. 1 Nisan da birlikte yönetim için Gaziosmanpaşa da Usta’nıza ve İBB Başkanlığını da Murat Kurum’a oylarınızı verin ki sizlere daha çok hizmet edelim. Oylarınız istikrara olsun. Kalın sağlıcakla! Aziz Gaziosmanpaşalılar!” Dedi.