Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Osman Nuri Kabaktepe Gaziosmanpaşa TÜGVA teşkilatını ziyaret etti

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir Gaziosmanpaşa TÜGVA teşkilatını ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu.

AK Parti İstanbul İl

 
AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman  Nuri Kabaktepe,  Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir Gaziosmanpaşa TÜGVA teşkilatını ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulunarak terörü kınadı.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, Belediye Başkanımız Hasan Tahsin Usta ve Tügva Başkanı Enes Eminoğlu ile birlikte dün menfur bir saldırıya uğrayan Tügva Gaziosmanpaşa Şubesini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Hürriyet Mahallesi Cengiz Topel Caddesi üzerinde bulunan TÜGVA şubesine yapılan bombalı saldırıyı kınıyorum. TÜGVA ailesine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.” dedi.


Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin UstaAK Parti İstanbul İl Başkanımız @osmannnurika  ve Tügva Başkanı @eminogluenes  ile birlikte menfur bir saldırıya uğrayan Tügva Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ettik. Birkez daha geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.Gaziosmanpaşa Kızılay Şubesi ve Gop El Ele Derneği’nin destek ve katkılarıyla ilçemizde bulunan ihtiyaç sahibi ailelerimize bayramlık kıyafet dağıtımı gerçekleştirdik. Bayramlık kıyafet dağıtımı ile gönüller yapmaya, hayırlara vesile olmaya devam ediyoruz. Allah kabul ve makbul eylesin. ” dedi.