Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Necattin Demirtaş, Kul Ahmet’in cenaze namazını kıldı

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Samsun Eşraflarından Ahmet Uncuoğlu’nun cenaze namazında saf tuttu.

Samsun İlkadım Belediye Başkanı

 Giresun Alucra Boyluca Köyü sakinlerinden Ahmet Uncuoğlu Samsun İlkadım ilçesi TOKİ Camii’nde 03 Nisan Öğlen namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından ebediyete uğurlandı.

 

Merhum Ahmet Uncuoğlu’nun cenaze namazını Samsun İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, imam hatiplerden Yakup Yar, Dursun Uncuoğlu, Samsun Büyükşehir Daire eski başkanı Battal Gazi Himmetoğlu, Emekli Lise Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinden Ahmet Himmetoğlu, Samsun Boyluca Köyü dernek başkanı Hasan Göze, merhumun yakınları, komşuları ve Samsunlular kıldı.

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Merhum Ahmet Uncuoğlu ailesine taziye ziyaretinde bulundu.Samsun İlkadım Belediyesi  yas evine çadır kurdu ve yemek ikramında bulundu.


  
 

BAŞKAN DEMİRTAŞ MECLİS ÜYELERİYLE İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

 

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, iftar yemeğinde İlkadım Belediyesi Meclis Üyeleri ile biraya geldi. Başkan Demirtaş “Bereket ayı olan Ramazan’da bu tür buluşmalar, birlik ve beraberliğimizi artırıyor. İftar yemeğine katılan tüm meclis üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

 

İlkadım Belediye meclis üyeleri, Belediye Başkanı Necattin Demirtaş tarafından düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Ihlamur Kafe’de düzenlenen iftar yemeğine Başkan Demirtaş eşi Lütfiye Demirtaş’la Belediye Meclis Üyeleri ise aileleriyle birlikte katılım sağladı.

 

Meclis üyeleri ve aileleriyle iftar yemeğinde bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “İftarlar insanların bir araya gelmesi ve kaynaşmasına vesile oluyor. Ramazanın mutluluğu birlik olunca çoğalıyor. Meclis üyelerimizle iftar sofrasında buluştuk. Bereket ayı olan Ramazan’da bu tür buluşmalar, birlik ve beraberliğimizi artırıyor. İftar yemeğine katılan tüm meclis üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Aileleri ile birlikte sağlık ve sıhhat içerisinde nice Ramazanlar yaşamalarını diliyorum’ dedi.

 

İlkadım halkına hep birlikte hizmet ettiklerinin altını çizen Başkan Demirtaş konuşmasına şu sözlerle devam etti: “Hayata geçirdiğimiz projelerimizde meclis üyelerimizden, birim müdürlerine, personelimize kadar herkesin büyük emeği var. Biz büyük bir aileyiz. Kimseyi ötekileştirmeden, birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz.

 

 

 

 

 

1955 Samsun Kavak doğumlu olan Necattin Demirtaş, ilkokulu Emrullah Efendi, Orta Okulu Mithat Paşa, Lise tahsilini Ondokuzmayıs lisesinde tamamladı. 1979 yılında Ege Üniversitesi İşletme fakültesinden mezun oldu. Askerliğini 1982 yılında 4 aylık kısa dönem olarak Isparta’da yaptı.  Uzun yıllar kamunun çeşitli kademelerinde yöneticilik görevinde bulundu. 2009 Mahalli seçimini kazanarak 2009-2014 yılları arası Samsun İlkadım Belediye Başkanlığı görevini de yapmıştır. İngilizce de bilen Demirtaş, evlidir.

 

Görev Yaptığı Kurum ve Kuruluşlar;

 

Milli Eğitim Bakanlığı Ders Aletleri yapım merkezinde

 

T.Tarım Kredi Kooperatiflerinde Müfettiş Yardımcısı

 

T.Tarım Kredi Kooperatifleri Kayseri Bölge Müdür Yardımcısı

 

T.Tarım Kredi Kooperatiflerinde Müfettiş 

 

Boğazlıyan Yem Sanayii Yönetim Kurulu Başkanı

 

T.Tarım Kredi Kooperatiflerinde Sivas Bölge Müdürü

 

Çepni Gücü Yem Sanayii Yönetim Kurulu Başkanı

 

 T.Tarım Kredi Kooperatifleri Malatya Bölge Müdürü

 

 Elsan Orman Ürünleri Sanayii Yönetim Kurulu Üyesi

 

T.Tarım Kredi Kooperatifleri Sakarya Bölge Müdürü

 

Akyazı/Sakarya Yem Sanayii Yönetim Kurulu Başkanı

 

T.Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlük Müşaviri

 

T.Tarım Kredi Kooperatifleri Personeli Emekli Sandığı Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi

 

T.Halk Bankası Personeli Vakfı Genel Müdürü

 

Türkiye Ziraat Odaları Birliği Odalar Organizasyon Müdürü

 

Denetimli Serbestlik Ankara Koruma Kurulu Üyesi

 

Çalışma ve sosyal Güvenlik Bakanlığı Yatırım Ortamını İyileştirme Koordinasyon Kurulu Üyesi

 

 Vergi Konseyi Üyesi

 

Türkiye ziraat Odaları Birliği Genel Başkan Danışmanı

 

2019 Mahalli İdareler seçimlerinde İlkadım Belediye Başkanı olarak seçilmiş ve bu görevi yürütmektedir.