Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Mustafa Şen Gaziosmanpaşa’da incelemelerde bulundu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, AK Parti Gaziosmanpaşa ilçe başkanlığını ve Gaziosmanpaşa Belediyesini ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan

 AK Parti Gaziosmanpaşa ilçe başkanı Fatih Aydemir “Avrupa Şampiyonu olan Down Sendromlu Futsal Milli Takımı oyuncularıyla  “3 Aralık Dünya Engelliler Günü’de AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Şen başkanımızın  katılımıyla bir araya geldik. Farika Kitaplı kahvede gençlerimizi ziyaret ederek, Hasbihal ettik. Azmin mücadelenin her alanda olmasını bizlere gösteren kardeşlerimize  şükranlarımı sunarım. Geleneksel SURİÇİ buluşmalarında Genel Başkan Yardımcımız Trabzon milletvekili sayın Mustafa Şen’nin katılımları kıymetli kanaat Önderleri ve STK’mızın değerli yöneticileri ile bir araya geldik.” Dedi.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “Biz, Gaziosmanpaşa’nın hikayesini hep birlikte yazdık! Gelin Bir Şehrin Dönüşümünü hep birlikte izleyelim. İstanbul’un kalbinde, SURİÇİ’nde köklü bir geçmişe sahip Geleneksel Suriçi Buluşmaları programına, AK Parti Genel Başkan Yardımcımız, Trabzon Milletvekilimiz Mustafa Şen’in katılımıyla ev sahipliğinde bulunduk. Gençlere ve geleceğe ışık tutan, kötü alışkanlıklardan uzaklaştıran her oluşum için birlikte yol alıyoruz. Avrupa Şampiyonu olan Down Sendromlu Futsal Milli Takımı oyuncularıyla “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” vesilesiyle, AK Parti Genel Başkan Yardımcımız, Trabzon Milletvekilimiz Sn. Mustafa Şen Beyefendi’nin katılımı ile bir araya geldik. Başarının önünde hiçbir engelin olmadığını bizlere bir kez daha kanıtlayarak, gurur madalyasını taşıyan sporcularımıza başarılar diliyorum. Avrupa Şampiyonu olan Down Sendromlu Futsal Milli Takımı oyuncularıyla “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” vesilesiyle, AK Parti Genel Başkan Yardımcımız, Trabzon Milletvekilimiz Sn. Mustafa Şen Beyefendi’nin katılımı ile bir araya geldik. Başarının önünde hiçbir engelin olmadığını bizlere bir kez daha kanıtlayarak, gurur madalyasını taşıyan sporcularımıza başarılar diliyorum. AK Parti Genel Başkan Yardımcımız, Trabzon Milletvekilimiz Sayın Mustafa Şen’i  AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığımızda teşkilat mensuplarımız ile birlikte misafir ettik. Kendisine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, inanmış yürekler ile Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, Türkiye Yüzyılına yürüyoruz.” Dedi.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen “Başarılarınızın önünde hiçbir engel yok! 3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle Avrupa Şampiyonu olan Down Sendromlu Futsal Milli Takımı oyuncularımızla buluştuk. Yürekten inananlara hiçbir engel yok, başarılarınız daim olsun. Biz, henüz AK PARTİ olarak Türkiye’nin hiç bir yerinde her hangi bir belediye başkanlığı için isim vererek anket yapmadık. AK PARTİ adını kullanarak açık operasyon ve manipülasyon yapan kişilere ve çöp anketlere itibar edilmemesi dileğiyle kamuoyunun bilgisine sunulur. Gaziosmanpaşa Belediye Başkanımız Sayın Hasan Tahsin Usta’nın ev sahipliğinde kanaat önderleri ve sivil toplum kuruluşlarının kıymetli temsilcileri ile bir araya gelerek Türkiye Yüzyılı vizyonumuzu konuştuk. Türkiye Yüzyılı şehirleri için biz hazırız, kararlıyız.”