Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Metin Külünk, YÖK’e son uyarıyı yaptı

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi Metin Külünk “YÖK, Diploma Denklik hakkını çözmeyerek problem haline getirdi.” Dedi.

AK Parti Merkez Karar

 Halkın adamı! Türk Gençliğinin abeyi Metin Külünk, YÖK’ün Diploma Denkli zulmüne sessiz kalmamayı sürdürdü


AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi Metin Külünk “Güne başlangıç! Denklik probleminde siyasetin önünü tıkayarak çözümsüzleştirme yoluna gidenler, sorunun detaylarını içeren fotoğrafı ortaya koyup muhalefetin eline koz vermeden hareket etmeyenler ne yapmak istemektedir? Denklik Sorunu için çözüm belli ve kimse doğrudan denklik istememektedir. Fark dersi ve staj ile evlatlarımız haklarına kavuşabilir. Muhalefete Türkiye’nin bu büyük mücadelesine saldırma fırsatı veren YÖK başkanı derhal istifa etmelidir. “ dedi.

AK Parti MKYK üyesi Metin Külünk’ün biyografisi…

16 Aralık 1960’ta Rize Güneysu’da doğdu. Baba adı Muhammet, anne adı Şaziment’tir. İnşaat Mühendisi; Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü bitirdi.

Milli Türk Talebe Birliği Orta Öğrenim Yönetim Kurulu Üyeliği, Akıncılar Teşkilatı, Milli Selamet Partisi İl Gençlik Yönetim Kurulu Üyeliği, AK PARTİ İstanbul İl Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeliği, İstanbul İl Teşkilat Başkanlığı, İstanbul İl SKM Başkanlığı görevlerinde bulundu. Yayımlanmış 5 kitabı ve çok sayıda makalesi bulunmaktadır.

24. Dönemde İstanbul Milletvekili seçildi. İyi düzeyde İngilizce bilen Külünk, evli ve 1 çocuk babasıdır.