Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Hasan Tahsin Usta Konfederasyonu ziyaret etti

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’yı bina girişinde Doğu ve Güneydoğu Anadolulular Konfederasyon başkanı Seyit Ateş ve Burak Tahir Ateş karşıladı.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan

 Doğu ve Güneydoğu Anadolulular Konfederasyon başkanı Seyit Ateş ve yönetim kurulunu ziyaret eden Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ile kurul üyeleri çeşitli konularda bilgi alışverişinde bulundu.

 

 Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve önceki dönem Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Zekeriya Eroğlu,   Konfederasyon yöneticilerinin insan odaklı başarılı çalışmalarından dolayı Doğu ve Güneydoğu Anadolulular Konfederasyon başkanı Seyit Ateş’e teşekkür etti.

 

Nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Doğu ve Güneydoğu Anadolulular Konfederasyon başkanı Seyit Ateş, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’ya teşekkür etti.Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “Türkiye’nin ilk Özel Spor Lisesi’ni açan Doğu ve Güneydoğu Anadolu Dernekler Konfederasyonu Başkanı Seyit Ateş’i ziyaret ettik. Nazik misafirperverlikleri dolayısıyla teşekkür ediyor, kendisine çalışmalarında başarılar dilerim.” dedi.