Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Fatih Aydemir, teravih namazını Mevlana’da komşularımızla eda ettik

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir ” Mevlana Mahalle teşkilatımızla Merkez Camii’nde teravih namazını birlikte eda ettik.”

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe

 AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “Aziz milletimizin en zor zamanlarda her türlü meşakkate göğüs gerip fedakarlık yapması, büyük zaferler kazanılmasını gerçekleştirdi. Bugün de mahalle teşkilatlarımızı aynı duygu ve heyecanda görüyorum. 15 Mayıs Türk Milletinin dünya milletlerine ve iş birlikçilerine karşı vatanı böldürmeme zaferi olcak. Firavuna karşı olmak yetmez , Musa’nın yanında olmak gerekir. Beraat Camii’nde hemşehrilerimizle birlikte iftarda bir araya geldik.Teravih namazını Mevlana Mahallemiz Merkez Camii’nde eda ettikten sonra teşkilat mensuplarımız ve belediye meclis üyelerimiz ile birlikte  komşularımızla hasbihal ettik. Kahramanmaraş Onikişubat ilçesinde Gaziosmanpaşa Belediye’mizin depremzedelerimiz için oluşturduğu yaşam merkez konteyner evlerini hizmete açtık. Bir ayağımızda orada! Artık kardeş bir şehrimiz oldu. Her ikisine birlikte hizmet ve eser vermeye devam ediyoruz. Gençlerimizle birlikte Sahurda Sarıgöl mahallemizde sayın il başkanımız Osman Nuri Kabaktepe’nin de katılımlarıyla sahur yapacağız.Dezenformasyon ve manipülatif içerikler karşısında doğruları anlattığımız “Dezenformasyon Bülteni” ile gerçekleri kamuoyuyla paylaşmaya devam ediyoruz.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir sözlerini şöyle sürdürdü “Vatanına, milletine ve davasına olan saygısı ve bağıyla siyasetimiz de önemli izler bırakan Muhsin Yazıcıoğlu’nu, Hakk’a yürüyüşünün 14. yılında rahmetle anıyorum. Mekânı cennet olsun. ” temennilerinde bulundu.