Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Fatih Aydemir, Regaip Kandilini Mevlanalılarla idrak ettik

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “Regaip Kandilini Mevlanalılarla idrak ettikten sonra, Mevlana Mahalle teşkilat toplantısına katıldık.” Dedi.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe

 Gaziosmanpaşa Müftüsü Paşa Bektaş Regaip Kandili içerikli sohbetiyle Mevlana Merkez Camii’nde Mevlanalılara irşad görevinde bulundu.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “İslam aleminde rahmeti ve bereketi bol olarak kabul edilen üç ayların başlangıcını simgeleyen Regaip Kandilini Mevlana Merkez Camii’nde belediye başkanımız Hasan Tahsin Usta, Mevlana teşkilat kademelerimizle birlikte  dualarla idrak ettik. AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatımız ile bir araya gelip kandilleştik! Regaip Kandilinde gönüllerimiz bir, dualarımız bir, sevgi ve huzur bir arada olmasını için ellerimizi semaya açtık. “ dedi.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir mesajında şu açıklamalarda bulundu “Mübarek üç ayların habercisi olan Regaip kandilinin ülkemize ve tüm islam âlemine sağlık, barış ve huzur getirmesini; Gazze’de yaşanan katliamların son bulmasına vesile olmasını Rabbim’den niyaz ediyorum.Tüm dualarınızın kabul olması dileğiyle; kandiliniz mübarek olsun.Bu mübarek gece vesileyle, öncelikle dualarımızın kabul olmasını yürekten temenni ediyor, bu gecenin manevi atmosferinin birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesine vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Rabbim, ülkemize, milletimize, Gaziosmanpaşalılara ve tüm İslam alemine barış, sağlık ve huzur dolu günler nasip etsin. Tüm İslam aleminin, ülkemizin ve hemşehrilerimin Regaip Kandili’ni kutluyorum.” dedi.

 

Mevlana Merkez Camii  çıkışında ise vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunuldu. Gaziosmanpaşa Belediyesi geleneksel Lokma ikramında bulunmayı sürdürdü.