Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Fatih Aydemir, Mevlana’da esnaf ziyaretlerinde bulundu

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir, ilçe teşkilat mensupları ve belediye başkan yardımcılarıyla esnaf ve taziye ziyareti gerçekleştirdi.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe

 İlçe Teşkilatı ile esnaf ziyareti yapan ekip vatandaşlarla sohbet etti. Ardından asrın felaketinde yakınlarını kaybeden deprem bölgesinden göç eden vatandaşlara taziye ziyaretinde bulunuldu.

 Mevlana da esnaf ziyaretlerini AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı  Fatih Aydemir ile birlikte Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Yardımcıları Zekeriya Eroğlu, Ahmet Bülbül, Ali Çağrıcı, ilçe teşkilat mensupları, Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat ve Mevlana Mahalle Yönetimi katılım sağladı. 

 

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı  Fatih Aydemir’e  fikirlerini aktaran vatandaşlar, esnaf ziyaretinde 14 Mayıs’ta Cumhur İttifakını destek sözü verdi.

Türkiye’nin 21 yılda her alanda büyük atılımlar yaptığını ifade eden Başkan Aydemir  “Esnafımızla gerek genel gerekse de yerel gündemle ilgili fikir alışverişinde bulunduk. 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinde şehrimiz ve ülkemiz için güçlü bir destek sözü aldık. ‘Yaparsa AK Parti yapar’ sloganımızı her daim ifade ediyoruz. 7 ortaklı masa birleşenleri ülke bütünlüğünü tehdit ediyor. Seçim beyannameleri  Terörün   Nemalanması için HDP’nin seçim beyannamesinin aynısı oldu. Zira 21 yılda yaptığımız hizmetlerimiz yapacaklarımızın da teminatıdır. Ülkemizin 81 vilayeti gibi ismini Hz. Mevlana’dan alan Mevlanalı komşularımızı ziyaret ettik. Dünya Liderimizi, Cumhur İttifakımızı dün olduğu gibi 14 Mayıs’ta da destekleyerek aziz milletimizin teveccühüyle Dünya Tarihine yeni bir demokrasi destanı yazacak” dedi.