Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Fatih Aydemir, Mevlana toplantısına katılım sağlayan teşkilat mensuplarına, akil ve kanaat önderlerine teşekkür etti

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir ” Bugün Mevlana mahallemizde genişletilmiş divan toplantımızı yaptık.Katılım sağlayanlara teşekkür ederim.” dedi.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe

 AK Parti Gaziosmanpaşa ilçe başkanlığının teşkilat kademeleriyle düzenlemiş olduğu mahalle divan toplantılarının ilki Mevlana mahallesinde yapıldı.

Teşkilat kademelerinin Mevlana Mahalle toplantısına AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir, başkan yardımcıları Mustafa Yağmurkaya, Gülsüm Şahin, yönetim kurulu üyeleri Ayşe Kayran,Mekin Saldıran, Halil Miroğlu, Mevlana başkanı Yusuf Polat, belediye başkan yardımcısı Mustafa Koral, belediye meclis üyesi İsmail Selalmaz, Mevlana teşkilat kademeleri, parti üyeleri ve  kanaat önderleri Muhsin Emin, Hamza Girit,Mustafa Erbaş katıldı.
AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “Bizler 2023 yolunda gayret edecek ve herkes için kazanacağız.İlçe Başkanlığımızın düzenlediği üye buluşması programı kapsamında Mevlana Mahallemiz’de AK Partili yol arkadaşlarımızla bir araya geldik.Nasıl ki Çanakkale Savaşı’nda yedi düvele karşı mücadele etti ise bu millet, bu yıl yapılacak seçimde de Türkiye üzerinde bir takım hesaplar kurmak isteyen, planlar kurmak isteyen, Türkiye’nin önünü kesmeye çalışan zihniyetlere, demokratik yöntemlerle sandıkta öyle bir tokat vuracak ki hepsinin sesi soluğu kesilecek.Seçim sonucunda alınan başarının Türkiye’nin ve milletin başarısı olacak. Fakat bunun için çok çalışmalıyız. ABD, Avrupalı siyasetçileri ve iş birlikçilerini , Türkiye düşmanlarını mahçup etmeliyiz.Bundan sonra bize yakışan ve yapmamız gereken, asla gurura, kibire, böbürlenmeye meyil etmeden, mütevaziliğimizi muhafaza etmek suretiyle ulaşamadığımız insanlara ulaşmak. Bu yolculukta biz ilkelerimizle, kurallarımızla yürümeliyiz.Mevlana Mahalle teşkilatımız gece gündüz demeden mahalle sakinlerinin yüzde  doksanına ziyaret gerçekleştirdi. Bu teşkilatlar hiç kimsenin kendi çıkarlarının yerine getirileceği makamlar mevkiler değildir. Bu teşkilatlar, bu ülke ve millet için hizmet edecek teşkilatlardır.Amaçımız yeni nesillere güzel bir ülke bırakmak.Öyle bir Türkiye bırakmalıyız ki bizim yaşadıklarımızı yaşamasınlar. Bizim gençliğimizde yaşadığımız insan hakkı ihlallerini, inancımıza karşı sürdürülen baskıları yaşamasınlar.Gelişen, büyüyen ve eser üreten Gaziosmanpaşamıza belediyemizin ve partimizin hizmetleri sürecek. Mevlana mahalle toplantımıza katılım sağlayan teşkilat mensuplarımıza, akil insanlara, kanaat önderlerimize teşekkür ederim.”dedi.