Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Fatih Aydemir, meclis üyesi Nazım Şen’i hastanede ziyaret etti

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “Bir süre önce rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan meclis üyemiz Nazım Şen kardeşimizi ziyaret ettik.” dedi.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe

 AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “İlçemizin “Nazım abisi” Ak partimizin kurucusu meclis üyemiz @nazimsen3449 ağabeyimizi Belediye başkanımız @htahsinusta ile birlikte ziyaret ettik. Nazım abimize ve tüm hastalarımıza rabbimden acil şifalar dilerim.” dedi.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir Afyonkarahisar kampında teşkilat mensuplarına seslendi. “Vatandaşın elini mutlaka sıkacağız. Halktan biri olacaksınız. Hiçbir zaman küçümsemeyeceksiniz, tepeden bakmayacaksınız. Gurur, kibir olmayacak. İki şey çok önemli. İstikrar ve güven. Bunu başaramadığımız zaman kaybederiz. Şehrin tüm kesimlerine ulaşacağız. Belediyemizin yaptığı eser ve hizmetleri önce kendi teşkilatımıza anlatacağız. Sonra da Gaziosmanpaşalı seçmenlere tanıtımını yapacağız. Afyonkarahisar eğitim seminerimize katılım sağladığınız için teşekkür ederim.” Dedi.