Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Fatih Aydemir, meclis üyemiz Nazım Şen’e teşkilat olarak geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “ Sınav sonuçlarının evlatlarımıza ve ailelerine hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe

 AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir’in basın açıklaması “Sonuçların evlatlarımıza ve Ailelerine hayırlı olmasını dileklerimle, üniversite hayatlarında tüm kardeşlerime başarılar diliyorum.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin 20 Temmuz Barış ve Özgürlük  Bayramı kutlu olsun. Cumhurbaşkanımız Sayın @RTErdogan tarafından açılışı gerçekleştirilen Kıbrıs Adası’nın en büyük yolcu kapasitesine sahip #EcanHavalimani Yeni terminal binası ve pisti Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne hayırlı olmasını diliyorum.

 

Önceki dönem İçişleri Bakanımız İstanbul Milletvekilimiz Sayın  Süleyman Soylu  Bey’in teşrifleriyle  Karadeniz mahalle teşkilatımızın  teşekkür ve istişare toplantısına katıldık. Mahalle teşkilatımıza

28 Mayıs Genel seçimlerde gösterdikleri azim ve gayretlerinden dolayı  teşekkür ediyorum.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Sn. Hayati Yazıcı’nın vefat eden Kıymetli Annesi Fatma Yazıcı’ya Allah’tan rahmet, başta Sayın Başkanımız olmak üzere değerli ailesine ve yakınlarına sabırlar ve başsağlığı diliyorum.

Ak partimizin İstanbul Kadın Kolları Başkanlığına atanan  Sn. Saliha Demirer  hanımefendiyi tebrik eder, başarılar diliyorum.

Görevini  başarılı bir şekilde devrederek 28.dönem Milletvekili olarak siyaset hizmeti devam ettirecek olan  Sn Av.Dr.Rabia İLHAN  Hanımefendiye başarılar diliyorum.

Aziz Milletimizin ve İslam aleminin Hicrî 1445’inci yılını en kalbî duygularımla tebrik ediyorum.

Yeni yılın tüm insanlığa sağlık, huzur, ve hayırlar getirmesini Rabbim’den niyaz ediyorum.

İlçemizin kurucularından meclis üyemiz Nazım Şen abimi’ze yaşadığı rahatsızlıktan dolayı  yönetimden arkadaşlarımız ile birlikte geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Nazım şen abimi’ze geçmiş olsun dileklerimi iletiyor Rabbimden  kendisine sağlık sıhhat vermesini niyaz ediyor.

Geçmiş dönem ilçe Başkanlarımızdan önceki dönem Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bakan Yardımcımız  Avukat Sn  İsmail Ergüneş   beyin katılımları ile Muharrem camiinde ikindi namazı sonrası Merhum Emrah incesuyu son yolculuğuna uğurladık Merhuma Allahtan rahmet ailesine başsağlığı diliyorum.

 

AK Parti Gaziosmanpaşa  ailesi olarak 16 mahallemiz ve hemşehrimiz ile birlikte Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ‘ın katılımlarıyla gerçekleşecek “Türkiye Yüzyılın Kahramanları  15Temmuz Anma Programına Demokrasimize kara leke sürmek isteyen  hainlere karşı dik duruşunuzu bir kez daha göstermek için  alandayız!” dedi.