Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Fatih Aydemir, Gaziosmanpaşa belediyesi Onikişubat ilçesine binbir çeşit mağazası açtı

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesi ile yönetimimizdeki bayan başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize gül taktimin de bulunduk. “ dedi.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe

 AK Parti Gaziosmanpaşa ilçe başkanlığı haftalık olağan toplantısını deprem gündemiyle yaptı.

AK Parti Gaziosmanpaşa ilçe başkanlığının toplantısına ilçe başkanı Fatih Aydemir, il yönetim kurulu üyesi Selçuk Kar, kadın kolları başkanı, gençlik kolları başkanı, icracı birim başkanları ,yönetim kurulu üyeleri katıldı.


AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “Kahramanmaraş Onikişubat ilçesindeki deprem zede kardeşlerimiz Gaziosmanpaşa belediyemizin orada açtığı “Binbir Çeşit Market Mağazası”  Ürünlerine ulaşım kolaylığı sağlandı. Haftalık olağan toplantımızı il yönetim kurulu üyesi Selçuk Kar başkanımızın katılımlarıyla gerçekleştirdik.  8 Mart Dünya kadınlar günü vesilesi ile yönetimimizdeki bayan başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize gül taktimin de bulunduk.  Kadınlara hak ettiği değerin verilmesi, sadece tek bir güne indirgenemez. Aksi halde, 8 Mart’ta yapılan tüm etkinlikler, söylenen güzel sözler, yarım ve eksik kalmaya mahkum kalır. Alınan kararlar Gaziosmanpaşa’mıza hayırlar getirsin. Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda, senin izinde, her daim seninle birlikte ! Kutlu ve büyük zafere ulaşana kadar çalışacağız. Durmak yok yola devam! Beraat Kandili programını belediye başkanımız Hasan Tahsin Usta, teşkilat kademelerimizle  ile Kazım Karabekir  Mahallesi Valide Camii’nde eda ettik. Bizim tek gündemimiz depremdir.  Deprem yaralarını sarmaktır. Ülkemizi ve şehirlerimizi afetlere hazırlamaktır.  Kentsel dönüşüm ve diğer tüm çalışmalarımızla birlikte inşallah Türkiye’yi dünyanın afetlere karşı en hazırlıklı ülkesi haline getireceğiz. Birlik, beraberlik ve dayanışmayla aşmaya çalıştığımız bu günlerde, Ramazan ayının müjdecisi olan ve idrak ettiğimiz Berat Kandilinin  tüm teşkilat mensuplarımıza,  İslam alemine huzur, sağlık ve hayırlar getirmesini diliyorum. Değerli hazirun bu hafta içerisinde Taksim ilk yardım hastanesinde tedavi gören depremzede kardeşlerimizi, kıymetli eşim Mehtap hanım, MKYK üyemiz milletvekilimiz Fatma Betül Sayan Kaya, belediye başkanımız Hasan Tahsin Usta ve teşkilat  mensuplarımız ile ziyaret ettik.  Deprem zede kardeşlerim; yaralarımızı beraber, birlikte  saracağız. Kahramanmaraş Onikişubat ilçesinde Kazım Karabekir Mahallesi kadın kolları yönetimimizde bulunan Havva Aksoy’un akrabası İsmail Aksoy’a depremde vefat eden yakınları için taziye ziyaretinde bulunduk. Depremde hayatını kaybedenlere Allah’ tan rahmet yaralılarımıza Şafii ismi hürmetine acil şifalar diliyorum. “dedi.