Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Fatih Aydemir, Din Görevlilerine Ziyaretlerini Sürdürdü

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle Mevlana Mahallesi Merkez Camii görevlilerimizle hasbihal ettik.” Dedi.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe

 AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir, Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat, İletişim Başkanı Mekin Saldıran  Mevlana’da Mevlidi Nebevi ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası kutlamalarına katılarak Mevlana Merkez Camii imam hatibi Hikmet Atav ve diğer Camii görevlilerine kalem hediye etti.

 

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “Tüm din görevlilerinin “Camiler ve Din Görevlileri” haftasını yürekten kutluyorum. Camiler dini ve milli değerlerin yaşandığı kutsal mekanlarımızdır. Bir Din Görevlisi evladı olarak Yüce Dinimizin İbadethanelerine AK Parti olarak  gerekli hassasiyeti gösteriyoruz. Gaziosmanpaşa Belediyesi olarak ilçemizdeki camilerin halılarını yıkıyor ve gerekli temizliklerini yapıyoruz. İlçemizdeki camilerin bahçesinde kapsamlı bir peyzaj düzenlemesini hayata geçirdik ve buraları Gaziosmanpaşalıların dini vecibelerini en uygun şartlarda yapabilmeleri  için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Görev süremiz boyunca camilerimizin ve din görevlisi kardeşlerimizin her türlü ihtiyaçlarında yanlarında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Gaziosmanpaşa teşkilat kademelerimiz  ilçemizdeki camilerimizde “Camiler ve Din Görevlileri” etkinliklerine katılım sağlamaya devam ediyor. Ayrıca Hikmet Hocam, 15 Temmuz gecesi okudukları selalar ve ezanlarla milleti darbeye karşı kıyama çağıran tüm din görevlilerine teşekkür ediyorum. Dün olduğu gibi bugün de cami merkezli bir hayatı gençlerimize özendirmeliyiz. Camiler ve Din görevlileri haftasının kutlu olmasını Yüce Allah’tan temenni ederim.” Dedi.