Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Fatih Aydemir, BİDAHA Gaziosmanpaşa ve YENİDEN İstanbul

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “Gaziosmanpaşa’ya Hasan Tahsin Usta’yı ve İBB’ye Murat Kurum’u seçtirmek için sahadayız.” Dedi.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “Rabbim işlerimizi kolay, rızıklarımızı helal, kazançlarımızı bol ve bereketli eylesin. Sağlıklı ve huzurlu bir hafta geçirmeniz temenni ediyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle Gayrettepe – Kağıthane Metro Hattı’nın açılış programına AK Parti Gaziosmanpaşa ilçe teşkilat kademelerimizle birlikte katılım sağladık.” Dedi.

 

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir sözlerini şöyle sürdürdü. “Sağlam temeller üzerine inşa edilmiş bir şehrin yolu kentsel dönüşümden geçer. Tüm gayemiz her komşumuzun daha dayanıklı, daha konforlu ve daha güvenli konutlarda yaşamasıdır. İstanbullular kaynaklarını en verimli, en doğru şekilde yönetecek bir yönetim iradesini bekliyor.” Diyen başkanımız Sayın Hasan Tahsin Usta’yı  0/0 61 ve üstü oyla seçtirmek için sahaya indik.

 

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir sözlerini şöyle sürdürerek İBB adayımız Sayın Murat Kurum diyor ki “Biz 81 ilde eseri olan hizmeti olan bir İstanbul sevdalısı parti mensuplarıyız. Bizim her ilde ilçede emeğimiz var. Tam 2 milyon 200 bin konutun dönüşümünü sağladık. Sadece İstanbul’da 800 bin konutun dönüşümünü sağladık. Biz söz verip yapmayanlardan değiliz. Bizim ağzımızdan bir söz çıktıysa o sözü tutmak için gece gündüz çalışırız. Tersine göçe destek olacak adımları atıyor olacağız. Bunun dışında İstanbul’da kayıt dışı bir göçmen varsa bakanlıklarımız bu noktada hassasiyeti yürütüyorlar. Bu kayıt dışılığa bir son vereceğiz.” Diyerek İstanbullulara müjdeler verdi.