Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Fatih Aydemir, 2024; Türkiye Yüzyılı ve daha çok çalışacağımız yılın adı olacak

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “2024, Türkiye Yüzyılı yeni eser ve hizmetlerin Aziz İstanbul’a geleciği yıl olmasını temenni ediyorum.” Dedi.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe

 AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “Aklımız ve kalbimiz, deprem bölgesindeki vatandaşlarımızda, şehit ailelerimiz, hastalarımız ve gazilerimizde, Gazze’deki kardeşlerimizde!

2024 Yılının İslam Aleminde yaşanan zulümlerin sona ermesini ve tüm insanlığın huzurlu bir yıl geçirmesini diliyorum. Yeni yılın ülkemiz tüm insanlık için barış, dayanışma ve refah getirmesini diliyor, Milletimizin ve tüm insanlığın yılını en kalbi duygularımla tebrik ediyorum.Sorumluluğumuzun farkındayız. Daha çok çalışacağız. Daha güzel günler ve barış dolu bir dünya hedefiyle Aziz İstanbul ve Gaziosmanpaşa  için daha çok koşacağız. Milletimiz ve insanlık için umut dolu bir yıl olmasını temenni ediyoruz. Türkiye Yüzyılını selamlamaya devam ediyoruz. 2023 yılında başta deprem felaketi ve savaşlar olmak üzere, pek çok alanda büyük sınavlar verdik. 2023 yılı birçok acının ve gözyaşının, pek çok badirenin, krizin yılı oldu. Devlet ve millet olarak, sınavımızı en hakkaniyetli biçimde vermeye gayret ettik, başardık. İnşallah, yeni yıl yaraların tamamen sarıldığı, Türkiye Yüzyılının eserlerini vermeye devam edeceğimiz bir yıl olacak. Cumhuriyetin 100. yılına erdiğimiz bu yıl, gelecek yüzyılın hedefleri için çalışmaya devam edeceğiz. Parti kademelerimiz çok istiyor. İstanbul zaferi hepimizi mutlu edecek. Türkiye; yine mazlumun ve haklının arkasında durmuş, altında kaldığı küresel krizlerin üstesinden gelmiştir. 2024, Türkiye Yüzyılına yeni tuğlalar koyacağımız, milletimizi daha çok refaha kavuşturacağımız bir yıl olacak. Yeter ki; tek vücut olmaya devam edelim. En büyük gücümüz milletimiz.

Milletimiz; geride bıraktığımız yıl yaptığı seçimde önemli bir mesaj vermiş, yolunu çizmiştir. Güven ve istikrar AK Parti ile mümkündür. Geleceğe yönelik, ‘Güçlü, büyük ve tam bağımsız Türkiye’ hedefine yönelik en doğru adımları atacak tek lider Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. ”