Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Fatih Aydemir: 14 Mayıs, Türk Milletinin Vatan Bölünmez Dediği Gün Olacak

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “Çanakkale ruhu; aziz milletimizin her zorluğu aştığı ve vatanın bölünmez bütünlüğüne sahip çıktığının adıdır. ” dedi.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe

 AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “14 Mayıs seçim gündemli yapacağımız çalışmalar ile alakalı kadın kolları olağan toplantısına SKM başkanımız İsmail İsmailoğlu ile katılarak istişarelerde bulunduk. Gaziosmanpaşa Meydanında Belediye Başkanımız Hasan Tahsin Usta ile birlikte vatandaşlarımıza Çanakkale ruhunu anımsatmak için hoşaf ikram ettik ve o günleri idrak ettik. Küçükköy Merkezde yaşanan elim kazada hayatını kaybeden merhume Güler Emin hanımefendi’yi son yolculuğuna uğurladık. Çanakkale ruhu; aziz milletimizin en zor zamanlarda her türlü meşakkate göğüs gerip fedakarlık yapması, büyük zaferler kazanmasıdır. Eşim Mehtap hanım, İl Kadın Kolları Başkan Yardımcımız Sinem Çiftçi İlçe Kadın Kolları Başkanımız Zeynep Vurmaz Yiğit ile birlikte afetzede yavrumuzun doğum gününü kutladık.Kıymetli eşim Mehtap hanım ile birlikte Avşar çadır kentini ziyaret ederek ailelerin sıkıntılarını dinledik, çocuklarla oyuna dahil olduk. Moral ve motivasyonuna en çok ihtiyaç duyduğumuz bu dönemi birlikte aşacağız. Kahramanmaraş Onikişubat ilçemizde depremzelerimizi ziyaret edip geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Kahramanmaraş Onikişubat ilçesinde Gaziosmanpaşa Belediye’miz depremzedelerimiz için oluşturulan yaşam merkez konteyner evlerini kıymetli eşim Mehtap hanım, il KK Bask Yrd Sinem Çiftçi ve ilçe KK Bask Zeynep Vurmaz Yiğit ile birlikte ziyaret ettik.”

AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını yaptı. 

 

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat,AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir,  AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Gülsüm Şahin, Mustafa Yağmurkaya, Halil Miroğlu, Gaziosmanpaşa belediye meclis üyesi İsmail Selalmaz, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı. 

 

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Toplantımıza AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanımız Fatih Aydemir, Başkan Yardımcımız Mustafa Yağmurkaya ve Gülsüm Şahin katılım sağladı. Asrın felaketi deprem bölgesini bu defa da sel vurdu. Kahramanmaraş merkezli asrın felaketinden en fazla etkilenen illerde ve  Adıyaman’da da deprem yaraları sarılmaya devam ediyor. Depremzedelere  24 saat boyunca yiyecek, içecek ve barınma ihtiyaçları karşılanıyor.  Gaziosmanpaşa belediyesi ve AK Parti ilçe başkanlığı Kahramanmaraş Onikişubat ilçesinde deprem zedelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere orada bin bir çeşit mağazası açtı. Deprem zedeler çadırlardan Konteynerlere yerleşmeye başladı. Gaziosmanpaşa Belediyesi ve AK Parti İlçe teşkilat kademeleri Kahramanmaraş Onikişubat ilçesinde deprem zedelere hizmetlerini sürdürüyor. AK Partinin seçim gündemi deprem zedelerin yaralarını sarmak. Hükümetimizin, Devletimizin ve Cumhur İttifakanın derdi de hedefi de Deprem zede kardeşlerimizi geçici konteynerlerden TOKİ tarafından inşasına başlanan kalıcı evlerine taşınmalarını gerçekleştirmektir. Mevlana Mahalle toplantımız hayırlara vesile olsun. Katılımlarınız  ve önerileriniz için teşekkür ederim.” Dedi.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir  “Haftalık Fevzi Çakmak, Karayolları  mahalle toplantımıza katılım sağladıktan sonra Mevlana Mahalle toplantımıza katıldık. Gaziosmanpaşa’da tarih yazacağız inşallah. Mahalle toplantılarına büyük önem veriyoruz ve çalışmalarına destek oluyoruz. Buradan bir müjde veriyorum Mevlana ve Fevzi Çakmak Mahallelerimizin  yeni imar planlarını bakanımız Sayın Murat Kurum bu hafta imzalayacak. Belediye Başkanımız Hasan Tahsin Usta müjdeyi verdi.Mevlana Mahallemizin haftalık olağan yönetim kurulu toplantısına katılarak sandık kurulu eğitimimizi gerçekleştirdik. Misafirperverliklerinden ve hoş sohbetlerinden ötürü  Mevlana Mahalle Başkanımız Yusuf Polat’a, yönetim kuruluna ve katılım sağlayan teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. 2023 seçimleri, AK Parti’nin, Cumhur İttifakı’nın geleceğinin ötesinde, ülkemizin ve milletimizin kaderi bakımından gerçek anlamda bir yol ayrımını ifade edecektir. Biz bu seçimde öncelikle, Türkiye’yi, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100’üncü yılına atfettiğimiz büyük hedeflerine ulaştırarak, ülkemizin demokrasi ve kalkınma kazanımlarını korumanın peşindeyiz. Bir büyük davanın neferleri olarak AK Parti bayrağı altında yola nasıl, niçin ve hangi şartlarda çıktığımızın muhasebesini her fırsatta yapmaya çalışıyoruz. En büyük istişareyi de milletimizle yaptık ve yapıyoruz. Kadim davamızın bize gösterdiği istikamette yol yürürken, partimizin 21 yıllık birikimi ışığında daha büyük hedeflere yöneliyoruz. Gittiğimiz yolun doğru olduğunu bildiğimiz için sabırla ve sebatla çalışarak önümüze çıkan her engeli aşıyor, her meseleyi çözüyor, her mücadeleyi zaferle neticelendiriyoruz. Bugüne kadar girdiğimiz 15 seçimin istisnasız tamamında sandıktan açık ara birinci parti olarak çıkmamız, milletimizin bu duruşumuzu gördüğünü, takdir ettiğini, desteklediğini gösteriyor. Yeni bir imtihanın, 2023 seçimlerinin arifesindeyiz. Bir kez daha milletimizin huzuruna çıkacak, geçmişin hesabını verecek, gelecekte yapacaklarımızı ortaya koyacak, sonraki beş yıl için seçmenden ruhsat isteyeceğiz. Şüphesiz her seçim önemlidir, her seçim hayatidir, her seçim belirleyicidir ama 2023 seçimleri, AK Parti’nin, bunun yanında Cumhur İttifakı’nın geleceğinin ötesinde ülkemizin ve milletimizin kaderi bakımından gerçek anlamda bir yol ayrımını ifade edecektir. “ dedi.