Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Bahçetepe, basın mensuplarıyla bir araya geldi

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hakan Bahçetepe, Babalar Günü dolayısıyla düzenlenen programda şehit aileleriyle bir araya geldi. Konuklarla yakından ilgilenen Başkan Bahçetepe, “Bu belediye, sizlerin belediyesi. Yapabileceğimiz her şeyde, her imkanda sizlerle beraberiz. Her daim emrinizdeyiz” dedi.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hakan

Gaziosmanpaşa Belediye (alıntı) Gaziosmanpaşa Belediyesi, Babalar Günü vesilesiyle şehit aileleri onuruna program düzenledi. Belediye Başkanı Hakan Bahçetepe’nin ev sahipliğinde düzenlenen etkinlik, duygusal anlara sahne oldu. Program boyunca şehit aileleriyle yakından ilgilenen ve samimi sohbetler gerçekleştiren Başkan Bahçetepe, onların her zaman yanlarında olduklarını belirtti. Yemek ikramının ardından Başkan Bahçetepe, şehit babalarına kendileri için hazırlanan Babalar Günü hediyelerini takdim etti.

“HER DAİM EMRİNİZDEYİZ”

Programda konuşan Başkan Bahçetepe, “Şehit ailelerimiz bizim için çok kıymetli. Bugün burada olmamız, bu sofralarda buluşmamız, aslında şehitlerimizin canlarını ortaya koyması, fedakarlık göstermesi ve onun sonuçlarıdır. Ülkemizin dört bir yanında, Gaziosmanpaşa’da İstanbul’da, Türkiye’mizin her bir yerinde canını ortaya koyan bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Şehit aileleriyle bir arada olmayı ve hasbihal etmeyi çok değerli bulduğunun altını çizen Başkan Bahçetepe şunları kaydetti: “Davetimize geldiğiniz için, zaman ayırdığınız için çok teşekkür ediyorum. Bu belediye, sizlerin belediyesi. Yapabileceğimiz her şeyde, her imkanda sizlerle beraberiz. Her daim emrinizdeyiz.”