Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Ahmet Özen, her haneden bir oy devlet başkanına bir oy Devlet Bahçeli’ye

İstanbul 2. Bölge milletvekili adayı Serdar Doyuran “Hamdolsun! Gaziosmanpaşa’da, Mevlana’da kararını vermiş.” Dedi.

İstanbul 2. Bölge milletvekili

 MHP Gaziosmanpaşa heyeti Mevlana’da! 
 

MHP Gaziosmanpaşa ilçe teşkilatının düzenlediği seçim çalışmalarına MHP 2. Bölge milletvekili adayları  Serdar Doyuran, Erkan Özçelik, MHP Gaziosmanpaşa ilçe başkanı Ahmet Özen, MHP Gaziosmanpaşa ilçe başkan yardımcısı Erdal Soylu ve teşkilat mensupları katıldı. 

 

MHP Gaziosmanpaşa ilçe başkan yardımcısı Erdal Soylu “MHP 2. Bölge milletvekili adayımız Serdar Doyuran ve Erkan Özçelik, MHP Gaziosmanpaşa ilçe başkanım Ahmet Özen, yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Mevlana Mahallemizde esnaf ziyareti, hane ziyareti ve STK temsilcilerini ziyaret ederek Cumhur İttifakına oy istedik. Esnaf ziyaretinin ardından vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet ettik. “dedi. 

 

MHP Gaziosmanpaşa ilçe Başkanı Ahmet Özen” Seçim nedeniyle her fırsatta farklı bölgelerimizi ziyaret ederek, vatandaşlarımızın istek ve taleplerini dinlemeye özen gösteriyoruz.” dedi.

 

MHP 2. Bölge milletvekili adayı Serdar Doyuran 14 Mayıs’taki seçimlerin önemine değinerek “Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in dava arkadaşı liderimiz sayın Devlet Bahçeli için her haneden bir oy istemeyi bu defa Mevlana Mahallemizde sürdürdük. Çok saygıdeğer hemşerilerimizle farklı etkinliklerde ve programlarda teşkilat kademelerimizle birlikte bugünde  Mevlana’da bir araya gelerek 14 Mayıs’taki seçimlerle alakalı görüşlerimizi paylaştık. Hamdolsun! Gaziosmanpaşa kararını vermiş ‘Bir oy sayın Cumhurbaşkanımıza bir oy da Milliyetçi Harekete’ diyerek duruşunu göstermiştir.” Dedi.