Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Ahmet Özen, Cumhur İttifakı milletimize eser ve hizmetlerini sürdürecek

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziosmanpaşa İlçe Teşkilatı, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi’ndeki iftar programında bir araya geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)

 MHP Gaziosmanpaşa  İlçe Teşkilatı, İlçe Başkanı Ahmet Özen öncülüğünde Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi’nde MHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya’nın Palandöken Cağ Kebabı Salonunda düzenlendiği iftar programına İstanbul 2. Bölge milletvekili adayı Serdar Doyuran, aday adayları Ali Üçok, Erkan Karadağ ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziosmanpaşa İlçe Yöneticileri katıldı. Kur’an tilaveti ve ezan okunmasıyla iftarlar açıldı. Gerçekleştirilen iftar programının ardından 14 Mayıs seçimleri için yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu.

 

MHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkan Yardımcısı Erdal Soylu “Teşkilatımızla İftar yaptıktan sonra, seçim çalışmalarımız hakkında bilgilendirmelerde bulunduk. “Rabbim Birlik ve Beraberliğimizi Daim Etsin İnşallah 14 Mayıs’ta seçimler de hep birlikte kazanacağız. Cumhurbaşkanlığı yanı sıra milletvekilleri de seçilecek. MHP’li milletvekili sayısının TBMM’nde güçlü olması ve milletimizin güçlü sesi olması çalışmalarımızın odağındadır.” Dedi. 

 

MHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Ahmet Özen “Toplumun huzur ve refahını bozmak isteyenlere toplumca fırsat vermemeliyiz ve  vermeyeceğiz. Geleneksel MHP teşkilatının savunduğu gerçek “Komşusu açken tok yatan zarardadır”  Yoksul vatandaşların durumuna yüreklerimiz sızlıyor. Gönül yapmak yerine yıkan, kalp onarmak yerine kıran, muhabbetle dostlukla ve kardeşlikle muamele yapmak yerine fitne ve fesatla vakit geçirenlere, birlik, bütünlük ve kardeşlik duyguları yerine ayrışma ve nifak tohumu ekenlere Allah’ın izni ve inayetiyle fırsat vermeyeceğiz. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin hep söylediği gibi “İnsanlar arasında fırsat ve gelir adaletsizliği oluşturan, küresel emperyalist düzenin uygulamalarının sonucu olarak; içecek su, karnını doyuracak aş bulamayan, açlık ve yoksulluğun kucağına itilmiş vatandaşlarımızın hazin tablosu vicdanlarımızı sızlatmaktadır.” Bu eşitsiz, haksız, ahlaksız ve insafsız küresel düzenin bu haliyle sürdürülmesi mümkün değildir. Yoksulluk ve yolsuzluğun son bulduğu, güçlü bir demokrasi kurularak kamu düzeninin tesis edildiği, ayrımcılık, israf, işsizlik ve geçim derdinin olmadığı, sevgi, saygı, hoşgörü ve barışın hakim olduğu, huzurlu ve mutlu insanların yaşadığı, milli birlik ve beraberlik içerisinde güçlü devlet, zengin millet ülküsünü yakalamış bir Türkiye idealini gerçekleştirebilmenin inanç ve imanı içerisinde bu kutlu yolda sarsılmaz bir inanç ve emekle yürümeye devam edeceğiz. Cumhur İttifakı milletimize eser ve hizmetlerini sürdürecek. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziosmanpaşa İlçe Teşkilatı’nın tertip ettiği , Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi’ndeki iftar programına katılım sağlayan saygı değer milletvekili adaylarımıza, yönetim kurulu arkadaşlarıma katılımları için teşekkür ederim. Yaşasın ülkü birliği! ” dedi.