Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Basın Müdürü Murat Patır’a Anlamlı Plaket!

Yeşilay Gaziosmanpaşa Şube Başkanı Ahmet Çelik, Gaziosmanpaşa Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Murat Patır’a Yeşilay’a katkı ve destekleri için plaket verdi.

Yeşilay Gaziosmanpaşa Şube Başkanı

Gaziosmanpaşa Belediyesi  Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Murat Patır, Yeşilay tarafından ödüle layık görüldü

 

Yeşilay Gaziosmanpaşa Şube Başkanı Ahmet Çelik “Gaziosmanpaşa Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Murat Patır müdürümüze  alandaki çalışmalardan dolayı teşekkür plaketi takdim ettik. Müdür Patır, toplum sağlığının korunması için katkıda bulundu. Kendisinin bize ve Yeşilay’a  katkı ve destekleri önemli! Yeşilay kuruluşu olarak bizler bağımlılıkla mücadelede her türlü fırsatı değerlendirmeye çalışıyoruz. Tüm bağımlılıklarla mücadele eden tek kuruluş Yeşilay olduğunu biz kez daha ifade etmek istiyorum.  “Yeşilay, Türkiye’nin bir numaralı Sivil Toplum Kuruluşudur.” Dedi.

 

Gaziosmanpaşa Belediyesi  Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Murat Patır “Bölgemizde görev yapan değerli basın mensupları ziyaretime geldi . Yeşilay başkanımızla karşılaşmaları tamamen tesadüf oldu. Yeşilay Gaziosmanpaşa Şube Başkanı Ahmet Çelik kardeşimin şahsıma uygun gördüğü plaket için teşekkür ederim. 31 Mart mahalli idareler seçimleri nedeniyle yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Belediye Başkanım Hasan Tahsin Usta’nın programlarını takip ediyorum. Uyuşturucu birçok suçu beraberinde getiriyor. Uyuşturucu kullanan insanların onurunu, parasını ve ailesini kaybettiğini görüyorsunuz. Yapılacak iş, talebin azaltılmasını sağlamaktır. Bu kötü alışkanlıkların önlenmesi alanına destek olmak için mücadele katkı şart! Gaziosmanpaşa genelindeki madde bağımlılarını ekiplerimiz  tespit edilip, tedavi edilmelerinden sonra meslek ve iş sahibi olduklarını ve hayata yeniden merhaba dediklerini  gururla açıklıyorum. Kıymetli Yeşilay Gaziosmanpaşa Şube Başkanımız Ahmet Çelik’e bu anlamlı plaket için teşekkür ederim. Bu plaketi tüm Yeşilay destekçileri adına aldım. Herkese teşekkür ederim. ” Dedi.