Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Ata Sporumuz Okçuluk Gaziosmanpaşa’da Yaşatılıyor

Gaziosmanpaşa Belediyesi, 12 kulüpten 200 sporcunun katılımıyla Başkanlık Kupası Okçuluk Turnuvası düzenlendi. Turnuvada dereceye giren sporculara kupa ve madalyalarını Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta takdim etti.

Gaziosmanpaşa Belediyesi, 12 kulüpten

 Ata sporumuz okçuluğu yaygınlaştırmak ve gelecek nesillere aktarmak amacıyla eğitim ve kurs faaliyetlerini sürdüren Gaziosmanpaşa Belediyesi, İstanbul’daki 12 kulüpten 200 sporcunun katılımıyla “Başkanlık Kupası Okçuluk Turnuvası” düzenledi. Dr. Kadir Topbaş Gençlik ve Spor Merkezi’nde gerçekleştirilen organizasyonda sporcular; 9-12 yaş minikler ve 13-14 yaş yıldızlar kategorilerinde kıyasıya yarıştı. Heyecan dolu turnuvanın ardından dereceye giren sporculara, kupa ve madalyalarını Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta takdim etti.

Turnuvada iddialı olduğunu dile getiren sporculardan Saliha Betül, “Yarışmaya ilk başladığımda heyecanlıydım ama sonradan heyecanımı yendim. Attıkça güvenim geldi. Turnuva güzel geçti, eğlenceliydi. Kendime güveniyorum, ilk 3’e girerim diye ümit ediyorum. Belediye Başkanımız Hasan Tahsin Usta’ya bu imkanı sunduğu için teşekkür ederim” dedi.
Nisa Su Kınacı ise, “2 buçuk yıldır buraya geliyorum. Bu ikinci turnuvamdı. Arkadaşlarımla birlikte derece alacağımızı düşünüyoruz. Gaziosmanpaşa Belediyesi’ne çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.