Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Aşiret reisi ve kanaat önderi Sabahattin Can, Cumhurbaşkanına projelerini sundu

Siirt Aşiret reisi ve kanaat önderi ünlü siyasetçi Sabahattin Can Gaziosmanpaşa’da Cumhurbaşkanına dilek ve temennilerde bulundu.

Siirt Aşiret reisi ve

 21 Nisan Ramazan Bayramının 1. Günü Gaziosmanpaşa Mitingi anahtar teslim töreninde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la konuşan Siirt Aşiret reisi ve kanaat önderi ünlü siyasetçi Sabahattin Can memleketin kalkınmasına ışık tutacak projelerini Dünya Liderine verdiği bildirildi. On binlerin huzurunda ve milyonların izlediği TV kanallarının da yayınladığı görüntüler Siirt Aşiret reisi ve kanaat önderi ünlü siyasetçi Sabahattin Can’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ne konuştuğu söylemleri merak konusu oldu. 

 

Siirt Aşiret reisi ve kanaat önderi ünlü siyasetçi Sabahattin Can akifhabere konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu. “ Ben Sayın Cumhurbaşkanımızla zatıalilerinden kentsel dönüşümdeki dairemin anahtarını teslim almak için yanında bulunuyordum. Gaziosmanpaşa Belediyemiz tarafından arandım. Yapılacak anahtar teslim töreninde sizin de adınız çıktı denildi. Ben de Sayın Cumhurbaşkanımla görüşmem kesinleşince memleketimiz ve milletimiz için faydalı olacak arkadaşlarımla hep istişare ettiğimiz projeleri sıralayarak Sayın Cumhurbaşkanımıza sundum. Zatıalilerine önce projelerimi vermek istediğimi ifade ettim. “Olur. Ver” Deyince ben de kendilerine taktim ettim. Sayın Cumhurbaşkanımız için Siirt’en özel olarak getirttiğim  SECCADEYİ  oğlum  Emir Can kendilerine verdi. Sayın Cumhurbaşkanımız bir baba şefkat- ı ile oğlum  Emir Can’a bayram harçlığı verdi. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la görüşme imkanı veren Gaziosmanpaşa Belediye Başkanımız Hasan Tahsin Usta’ya, başkan yardımcımız Ahmet Bülbül’ ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.” Dedi.