Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Aşiret reisi Sebahattin Can, istikrar sürsün diye engelli seçmen kardeşlerimizi sırtımızda taşırız

Siirt aşiretler reisi ve kanaat önderi iş adamı Sebahattin Can “Türkiye Yüzyılı’nın mimarı Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden 28 Mayıs Pazar günü seçeceğiz” dedi.

Siirt aşiretler reisi ve

 Engellilere yönelik kolaylıklar sağlansın. Haydi büyükler 28 Pazar günü sandığa!

Siirt aşiretler reisi ve kanaat önderi iş adamı Sebahattin CanEngellilerin kendilerine yakışır yüksek yaşam kalitesine sahip olmaları her şeyden önce temel bir insan hakkıdır. Seçimlerde görme engelli vatandaşlarımız oy kullanma işlemini ancak başka bir vatandaşın yardımıyla gerçekleştirebilmektedir. Biz kardeşlerimize yardıma hazırız ve olacağız.

İmkanlarla engelli kardeşlerimizi evden alıp, oy kullanacağı okula ulaşımını sağlamaya hazırız.

Her seçimde olduğu gibi bu seçimde oy kullanmak isteyen engellilere ulaşım desteği sağlanacak. Bu çerçevede evlerinden alınan engelliler, okullarda oylarını kullandıktan sonra yine evlerine bırakılacak. Milli iradenin sandığa tam anlamıyla yansıması adına engelli bireylerimizin okullara gelmesindeki zorlukları kolaylaştıralım.

Türkiye’nin dünya genelinde ihracat icra eden bir ülke haline geldi. İstikrarın devam etmesi icap ediyor ve Cumhur İttifakı ve Recep Tayyip Erdoğan’ın desteklenmesi şart!” ifadelerinde bulundu.

“Dünya 5’ten büyüktür.” diyerek tüm dünyaya adalet çağrısı yapan, “One minute” diyerek “zalimlere dur” diyen bir dünya liderinin çağrılarını sahiplenmesini çok iyi bildiklerini vurgulayan Sebahattin Can “Artık prangalarından kurtulmuş bir Türkiye, karada, denizde, havada, diplomasi masalarında gücünü ortaya koyuyor. Ülkemiz, Türkiye Yüzyılı vizyonu ile tüm cihana adalet temelli bir yönetim anlayışından bahsediyor. İşte biz bu nedenlere Sayın Cumhurbaşkanı’mızın çıkışlarını çok önemsiyoruz.  Bugün güzel cennet vatanımızın hangi köşesine giderseniz gidin yeniden bina edilmiş, çağdaş şehircilik hüviyetine kavuşmuş bir Türkiye görürsünüz. Artık, dünyanın hemen hemen her ülkesine ihracatta bulunan, dünyanın hemen hemen her ülkesine uçaklarını gönderen global bir Türkiye var. Mesleğim gereği bir sabah İstanbul Haline yolunuz düşerse! Göreceksiniz ki İstanbul , ve Türkiye nasıl hareket içerisinde! Bütün bu kazanımları kaybetmemek adına, ‘İstikrar sürsün, kazanan Türkiye olsun’ diyerek, Cumhur İttifakı ve Recep Tayyip Erdoğan diyoruz. Ayasofya’nın yeniden, vakfedildiği üzere, ibadethane olarak özgürlüğüne kavuşturuldu. Dünya mazlum ve mağdurlarının umudu, Türkiye Yüzyılı’nın mimarı Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden 28 Mayıs Pazar günü cumhurbaşkanı olarak yeniden seçeceğiz.” Dedi.