Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Aşiret reisi Sebahattin Can: 28 Pazar okullarda pikniğimiz, düğünümüz ve bayramımız var

Siirt aşiretler reisi ve kanaat önderi iş adamı Sebahattin Can” 28 Mayıs bu pazar saat 06’dan 20:30’kadar her okulda pikniğimiz, düğünümüz, ve bayramımız var.” Dedi.

Siirt aşiretler reisi ve

 Siirt aşiretler reisi ve kanaat önderi iş adamı Sebahattin Can’dan,  AK Parti Gaziosmanpaşa SKM görevlilerine, Cumhur İttifakı mensuplarından yakın çalışma arkadaşlarına, seçim kampanyası döneminde AK Parti haberlerini en çok yapan medya mensuplarına anlamlı ödül!

Siirt aşiretler reisi ve kanaat önderi iş adamı Sebahattin Can  “Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan’ın resmi olarak yüksek seçim kurulunca açık ara kazandığı ilan edilinceye kadar teşkilatlara durmak yok yola devam. Kazandık. Bu iş tamam. Rehavetine kapılmayalım. Gaziosmanpaşa’da, İstanbul’da ve Türkiye’de! Toplantılarımızı, etkinliklerimizi, esnaf ve ev ziyaretlerimizi gündem yapan! AK Parti haberlerini öne çıkaran ve bu haberleri haber sitesin de, sosyal medyada yayınlayan  akifhaber emekçilerini ve yönetim kadrolarını tebrik ederim. Pazar günü oy verme dışında hiçbir plan yapmayacağız. Eşimizin, dostumuzun, komşumuzun da muhakkak sandığa gitmesini sağlayacağız. Rehavete kapılmak, zafer sarhoşluğuna girmek yok. 20 Mayıs’ta başlayan yurt dışında oy kullanma işlemi bugün itibarıyla tamamlandı. Memleketlerinden uzakta olsalar da sandıklara akın ederek iradesini yansıtan, milletimizi tüm dünyada gururla temsil eden her bir kardeşime teşekkür ediyorum. Şimdi sıra biz de! Yurt dışını örnek alacağız Haydi büyükler okula! bizlerde 28 Mayıs Pazar günü millet olarak sandığa gidelim oyumuzu kullanalım. Okullar o gün piknik yerimiz, düğünümüz ve bayramımız ola!” Dedi.