Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

AK Parti’de yeni il başkanları atamaları sürüyor

Yerel seçim hazırlıkları devam eden AK Parti’ye yeni il başkanları atandı.

Yerel seçim hazırlıkları devam

 AK Parti’den yeni hamle geldi. Yerel seçim hazırlıklarına devam eden partide bazı değişikler yapılmaya devam ediliyor. Buna göre AK Parti’de Adana, Bingöl, Çankırı, Hakkari, Bitlis ve Şanlıurfa il başkanlıklarına yeni atamalar gerçekleştirildi. Eski il başkanlarına ise teşekkürler iletildi. Yeni atanan isimler ise belli oldu.

6 İLDE AK PARTİ İL BAŞKANLIKLARINA YENİ ATAMALAR YAPILDI

Yerel seçim hazırlıklarını sürdüren AK Parti 6 ilde il başkanlıklarına yeni atamalarını gerçekleştirdi. AK Parti Adana, Bingöl, Bitlis, Çankırı, Hakkari ve Şanlıurfa il başkanlıklarına yeni atamalar yaptığını duyurdu.

Yerel seçime aylar kala şimdiden AK Parti’de çalışmalar başlatıldı. AK Parti’de yerel seçim ile ilgili gelişmeler yaşanıyor. Buna göre 6 ilde bayrak değişimi gerçekleştirildi. Böylece Adana, Bingöl, Bitlis, Çankırı, Hakkari ve Şanlıurfa il başkanlarında değişim yaşandı.

YENİ ATAMALAR YAPILDI

AK Parti Teşkilat Başkanlığının yapmış olduğu sosyal medya paylaşımına göre Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın almış olduğu karar ile 6 ilde il başkanlıklarında değişimler yaşandı. Buna göre;

Adana İl Başkanlığına Ozan Gülaçtı, Bingöl İl Başkanlığına Yılmaz Seven, Bitlis İl Başkanlığına Kadir Köstekçi, Çankırı İl Başkanlığına Koray Erdoğan, Hakkari İl Başkanlığına vekaleten görev alan Zeydin Kaya, Şanlıurfa İl Başkanlığı’na vekaleten görev alan Ali İhsan Delioğlu’nun atandığı açıklandı.

Yapılan bu atamaların ardından eski başkanlara teşekkürler iletilirken bunun yanında yeni başkanlara ise başarılar dilekleri iletildi.