Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

AK Parti’de Belediye Başkan Adayları açıklanıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti’de Büyükşehir Belediye Başkan Adayları, İl Belediye Başkan Adayları ile İlçe Belediye Başkan adaylarının açıklanacağını ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'de

 AK Parti’de 15 Aralık’tan itibaren belediye başkan adayları açıklanacak!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Cumhur İttifakı olarak tüm seçimlerde olduğu gibi yaklaşan yerel seçimde de iddialıyız”

‘Büyükşehirler başta olmak üzere her ilde kamuoyu yoklamaları yaptık “Çalışmalarımızı bu iddiamız nispetinde çok titiz bir biçimde yapıyor, adaylarla ilgili süreçte her konuyu ince eliyor sık dokuyoruz” diyen Erdoğan, “Partimiz gerekli hazırlıkları ve analizleri yaptı. Zaten bildiğiniz gibi AK Parti olarak bizim seçim hazırlıklarımız bir önceki seçimin tamamlanmasıyla birlikte başlar. Özellikle büyükşehirler başta olmak üzere her ilde kamuoyu yoklamaları yaptık, yapıyoruz. Sonuçları analiz edip milletimizin gönlündekini anlamaya, şehirlerimize en faydalı olacak adayları belirlemeye gayret gösteriyoruz.” diye konuştu.


‘Aralık ayı ortalarına doğru açıklamaya başlayacağız’ Cumhurbaşkanı Erdoğan, adayların açıklanacağı tarihi ise şu sözlerle duyurdu:

“Bir defa 1 Aralık belediye başkan adayı olmak isteyen ve görevden bu nedenle ayrılması gereken memurların istifaları için son tarih. Memurların durumunu da görelim. Onların durumu da netleştikten sonra Aralık ayının ortalarına doğru artık adaylarımızı peyderpey açıklamaya inşallah başlarız.”