Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

AK Parti Teşkilat Kademeleri Öğretmenler Günü Ziyaretlerini Sürdürdü

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Mevlana Mahallemizde bulunan okullarımızdaki öğretmenlerimizi ziyaret ettik.” Dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

 AK Parti Öğretmen Günü nedeniyle tüm öğretmenlere çiçek takdiminde bulundu

Öğretmenler  Günü etkinlik ve ziyaretlerine Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkan Yardımcısı Mekin Saldıran, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı. 

 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle öğretmenlerimizle bir aradayız.

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Mevlana teşkilatı olarak Öğretmenler Günü nedeniyle Mevlanadaki  Okullarımızı ziyaret ederek değerli öğretmenlerimizin gününü birlikte kutladık. Ziyaretlerimize katılım sağlayan AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkan Yardımcısı Mekin Saldıran, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanlarımıza teşekkür ederim” Dedi.

 

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “Öğretmenler günü münasebetiyle İlçe Kadın Kolları başkanımız Zeynep Vurmaz Yiğit ve yönetimimiz ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürünüz Yusuf Uzantı’yı ziyaret ederek Öğretmenler gününü kutladık.” Dedi.