Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

AK Parti teşkilat kademeleri Afyonkarahisar eğitim seminerini tamamladı

Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve İlçe Başkanı Fatih Aydemir’in himayelerinde Gaziosmanpaşa AK Parti teşkilat kademeleri Afyonkarahisar’da eğitim semineri yaptı.

Belediye Başkanı Hasan Tahsin

 İletişim Başkanı Mekin Saldıran “AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanım Fatih Aydemir‘e ve Gaziosmanpaşa Belediye Başkanım Hasan Tahsin Usta’ya verdikleri destek ve katkıları nedeniyle teşekkür ederim. Teşkilat kademelerimizle birlikte Afyonkarahisar-Sandıklı Safran dinlenme tesislerinde teşkilat eğitim seminerlerimizi gerçekleştirdik. Toplantımıza katkı veren İsmail İsmailoğlu, Sinan Pamuk, Mustafa Yağmurkaya başkanlarım ile  yönetim kurulu üyemiz Halil Miroğlu ve meclis üyemiz İsmail Selalmaz’a teşekkür ederim. Seminere katılım sağlayan parti mensubu dava arkadaşlara katılımları nedeniyle teşekkür ederim. Yaparsa AK Parti yapar!“ dedi.

 

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir Afyonkarahisar kampında teşkilat mensuplarına seslendi. “Vatandaşın elini mutlaka sıkacağız. Halktan biri olacaksınız. Hiçbir zaman küçümsemeyeceksiniz, tepeden bakmayacaksınız. Gurur, kibir olmayacak. İki şey çok önemli. İstikrar ve güven. Bunu başaramadığımız zaman kaybederiz. Şehrin tüm kesimlerine ulaşacağız. Belediyemizin yaptığı eser ve hizmetleri önce kendi teşkilatımıza anlatacağız. Sonra da Gaziosmanpaşalı seçmenlere tanıtımını yapacağız. Afyonkarahisar eğitim seminerimize katılım sağladığınız için teşekkür ederim.” Dedi.

 

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “AK davaya gönül vermiş yol arkadaşlarımızla yeni zaferlere hep birlikte yürüyeceğiz! İnandığımız yolda; danışarak, istişare ederek ve gönüller inşa ederek emin adımlarla ilerliyoruz. AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu Afyon Kampı’nda değerli dava arkadaşlarımızla Eğitim Seminerimiz ve Danışma Meclisi’nde bir araya geldik. İnancımız ve kararlılığımızla milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz! Yol arkadaşlarımız mutluysa, bizlerde mutluyuz anlayışıyla teşkilat üyelerimizin moral ve motivasyonunu artırmaya yönelik Afyonkarahisar kampında ve unutulmaz ”Sıra Gecesi” organizasyonunda bir araya geldik. Emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.