Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

AK Parti Mevlana’da zafere hazırlanıyor

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir, Milletvekilleri, meclis üyeleri ve teşkilat kademeleri Mevlana Mahallesi’ne çıkarma yaptı.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe

 21 Eylül Çarşamba bugün öğlen namazını Hayırlıoğlu Camii’nde kılan AK Kadrolar namaz çıkışı cemaatla hasbihal etti. Mevlana Mahallesi Metro Durağında konuşlanan AK Noktayı ziyaret eden teşkilat mensupları burada Mevlanalıları selamladı. TBMM Meclis Başkanvekili ve Çankırı Milletvekili Muhammed Emin Akbaş, teşkilat mensuplarına ve mevlanalılara 1923 seçimlerin önemini AK Partinin yirmi yıllık hizmet, yatırmları ile yeni açılacak iyileştirme paketleri hakkında açıklamalarda bulundu. Heyet topluca Mevlana ve Kazım Karabekir esnafını ve Mevlana Mahalle Nuhtarlığını  ziyaret ettikten sonra farklı bölgelerde teşkilat toplantılarına katıldı.

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu “Türkiye Cumhuriyeti devletinin ortaya koyduğu milli egemenliğe, milli menfaate dayalı dış politik yaklaşımı baltalamaya dönük ve Yunan tezlerine hakikaten içeriden destek vermeye dönük bu yaklaşım ancak olsa olsa beşinci kol faaliyeti olarak değerlendirilebilir.Türkiye’nin yaşamış olduğu bu küresel krizin etkilerine dönük tedarik zincirlerinin bu konudaki inkıtaya uğramasının verdiği küresel bir takım olumsuzluklarla beraber inşallah açıkladığımız desteklemeler ile buğdayda, arpada, çayda ortaya koyduğumuz fiyatlandırmalarla ve çiftçimize her alanda desteğimizi devam ettireceğiz. Fiyat istikrarının sağlanması hem de maaşların ücretlerin artırılmak suretiyle alım gücünün artırılmasına dönük bütün bu olumlu adımlar peşi sıra inşallah gelecek. Ocak ayında da önümüzdeki 2023’ün ocak ayında da yapılacak olan bu iyileştirmelerle beraber bütün toplum kesimlerini alım gücünün artacağı bir süreci hep beraber yaşamış olacağız. İstanbul’da ve Ankara’da bazı olaylar münasebetiyle yaşadığımız sonuçlarını da hep beraber gördüğümüz olaylarda genel siyaset içerisindeki tutum ve davranışlarına dönüp yaklaşımlarının hem İstanbul hem Ankara Büyükşehir Belediye Başkanları nezdinde yerel anlamdaki hizmetlere yoğunlaşmadıkları açık ve seçik bir şekilde yaşanılan olaylar marifetiyle görülmektedir. Bu manada yaşanan felaketlerin hemen akabinde vatandaşlarla beraber olması gerekenlerin hakikaten olaylardan vatandaşların içinde bulunmaktan uzak bir şekilde adeta kendilerini unutturmaya dönük yaklaşım içerisinde olduğunu da vatandaşlarımızın gözünden kaçmamaktadır.” dedi.

Aslen Çankırılı olan M. Emin AKBAŞOĞLU 6 Ekim 1968’de İstanbul’da doğdu. Baba adı Bayram, anne adı Nevin’dir.

Yönetici, Avukat; Küçükköy İHL’den sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Ayrıca Halkla İlişkiler Bölümünden mezun oldu.
Gaziosmanpaşa Millî Gençlik Vakfı İlçe Başkanlığı, Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi (ESAM) İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu.
Gaziosmanpaşa Belediyesi’nde Özel Kalem Müdürü ve Müfettiş olarak, Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı’nda Hukuk Müşaviri ve 1. Hukuk Müşaviri olarak görev yaptı.
Adli Tıp Kurumu Başkan Yardımcılığı’na atandı.
Avrupa ülkeleri ile birlikte gerçekleştirilen Geliştirilmiş Bilirkişilik Projesinde Yürütme Kurulu Üyesi olarak görev aldı. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarının yönetimlerinde bulundu.
25, 26 ve 27. Dönem Çankırı Milletvekili seçildi. 26. Dönemde Anayasa Komisyonu Kâtip Üyesi olarak görev aldı.
AK PARTİ Grup Başkanvekili olarak görev yapmaktadır.
İngilizce ve Arapça bilen Akbaşoğlu, evli ve 2 çocuk babasıdır.