Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

AK Parti Mevlana teşkilatında görev yapanlar toplanıyor

AK Parti Mevlana’da parti kuruluşundan günümüze görev yapanlar 9 Kasım Cumartesi bugün saat 20:00’da Mevlana Mehmet Akif Ersoy Camii Lokalinde toplanacak.

AK Parti Mevlana’da parti

 Mevlana Teşkilatı genişletilmiş  toplantısına Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir, Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat, Mevlana mahallesinden sorumlu ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeleri ile Mevlana’da görev yapan hizmet kervanı katılacak.

 

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Saha çalışmalarımız önceki seçimlerde olduğu gibi yeniden başladı. Partimize hizmet etmiş değerli teşkilat mensuplarımızla kucaklaşacağız. Toplantımıza Gaziosmanpaşa Belediye Başkanım Hasan Tahsin Usta, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanım Fatih Aydemir ile Mevlana mahallemize hizmet etmiş partililerimiz katılım sağlayacak1” dedi.

 

                 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hatırlattığı gibi “Kim bir kötülük görürse, onu eliyle değiştirsin. Şayet eliyle değiştirmeye gücü yetmezse, diliyle değiştirsin. Diliyle değiştirmeye de gücü yetmezse, kalbiyle düzeltme cihetine gitsin ki, bu imanın en zayıf derecesidir.”